کد خبر: 1pKzy زمان: 12:19 1397/12/25   بازدید: 36

دعوای داخلی در اتلتیکو: بازیکنان گرم نکردند

روزنامه اسپانیایی آ اس از درگیری اسکار اورتگا، مربی بدنسازی اتلتیکو مادرید با بازیکنان این تیم خبر داده و می‌گوید بازیکنان تیم بعد از شکست مقابل یوونتوس از گرم کردن زیر نظر او خودداری کرده‌اند.

به گزارش "ورزش سه"، چند روز بعد از آنکه استفان ساویچ، بازیکن اتلتیکو مادرید با اسکار اورتگا، مربی بدنسازی این تیم درگیر شد و به سمت او کفش پرتاب کرد، روزنامه اسپانیایی آ اس گزارش می‌دهد که درگیری بین ستاره‌های اتلتیکو و مربی بدنسازی تیم همچنان ادامه دارد و گسترده‌تر شده است. بر اساس گزارش آ اس، بازیکنان اتلتیکو بعد از شکست مقابل یوونتوس، از گرم کردن زیر نظر اورتگا خودداری کرده‌اند.

 

 

اتلتیکو مادرید بعد از شکست مقابل یوونتوس و حذف از لیگ قهرمانان به دست کریستیانو رونالدو، دچار درگیری داخلی شده و با توجه به گزارش‌ها جو درونی اتلتیکو بسیار وخیم است. ناراحتی بازیکنان اتلتیکو از روش‌های مربی بدنسازی‌‌شان، اسکار اورتگا، خستگی آنها و تعداد بالای مصدومین تیم باعث شده بعد از شکست مقابل یوونتوس، کار به جاهای باریک بکشد و اتلتیکو با بن‌بستی عجیب روبرو شود.

 

به گزارش آ اس، استفان ساویچ، مدافع اتلتیکو بعد از آخرین بازی اتلتیکو در لالیگا، در مقابل لگانس، مربی‌ بدنسازی تیمش، اورتگا را موش خطاب کرده و به سمت او کفش پرتاب کرده است.

 

 

بعد از درگیری ساویچ با اورتگا، به گزارش آ اس، روز جمعه بازیکنان اتلتیکو از گرم کردن زیر نظر اورتگا خودداری کرده‌اند و بین ستاره‌های بزرگ اتلتیکو و اورتگا درباره این موضوع درگیری لفظی اتفاق افتاده است. به گزارش این روزنامه اسپانیایی، دیگو گودین رهبری اعتراض را به عهده داشته و نگذاشته بازیکنان اتلتیکو زیر نظر اورتگا به گرم کردن خود مشغول شوند.

 

 

در اسپانیا شایع شده بود که ساویچ با دیگو سیمئونه هم درگیر شده اما روزنامه آ اس می‌گوید بعد از تحقیقات مفصل به این نتیجه رسیده که درگیری مدافع کروات تنها با اورتگا بوده و سرمربی اتلتیکو در این درگیری‌های داخلی دخالتی نداشته است.