کد خبر: xwG1G زمان: 14:20 1397/12/28   بازدید: 161

فعلا هیچ گزینه ای برای مدیرعاملی باشگاه نداریم

الیاسی: مثل شیر بالای سر تراکتور ایستاده‌ام

رییس هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد فعلا هیچ گزینه ای برای مدیرعاملی این باشگاه ندارند.

عباس الیاسی در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه" درباره شرایط این باشگاه در آستانه عید نوروز عنوان کرد: خوشبختانه شرایط خوبی داریم. با تلاش های آقای زنوزی توانستیم قبل از تعطیلات نوروز هم به بازیکنان و کادرفنی پرداختی داشته باشیم و آنها شب عید دست پر به خانه بروند. این برای ما بسیار اهمیت داشت که اعضای تیم دست خالی به خانه نروند و خوشبختانه این اتفاق افتاد. انشاالله بعد از چند  روز کارمان را برای دیدار با استقلال خوزستان آغاز می کنیم و با قدرت برای دیدار با استقلال خوزستان وادامه رقابت بر سر تصاحب جام قهرمانی تلاش خواهیم کرد.


وی درباره تغییرات مدیرعاملی باشگاه تراکتورسازی عنوان کرد: جا دارد از آقای بهتاج تشکر کنم. به هر حال ایشان در مدت حضورش تلاش هایی انجام داد. به هرترتیبی بود شرایط برای ادامه همکاری با ایشان فراهم نشد.


رییس هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی در پاسخ به این پرسش که مدیرعامل جدید چه زمانی انتخاب می شود، بیان کرد: فعلا هیچ برنامه ای برای این موضوع نداریم. خودم امور مدیریتی باشگاه را همچون گذشته انجام می دهم و بدون هیچ منتی هرچه در توان داشته باشم می گذارم. خوشبختانه آقای زنوزی نیز هیچ چیز برای باشگاه و اعضای تیم کم نمی گذارد و جا دارد از ایشان هم تشکر کنیم.


الیاسی درباره گزینه هایی که برای مدیرعامل تراکتورسازی مطرح شده نیز گفت: ما فعلا هیچ گزینه ای برای مدیرعاملی باشگاه نداریم. به قول معروف فعلا خودم مثل شیر بالای سر تیم ایستاده ام و تمام گزینه هایی که برای مدیرعاملی باشگاه مطرح شده را به شدت تکذیب می کنم.