کد خبر: k8D9R زمان: 11:36 1398/01/26   بازدید: 171

حضور ایران در 4 رشته یونیورسیاد قطعی شد

برای شرکت در سی امین یونیورسیاد دانشجویان جهان حضور کاروان ورزشی ایران در چهار رشته تکواندو، والیبال، تیراندازی و تیراندازی با کمان قطعی شد.

به گزارش ورزش سه و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، اولین نشست هیئت رئیسه فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی در سال 1398 با موضوع چگونگی حضور کاروان ورزشی ایران در سی امین یونیورسیاد دانشجویان جهان با حضور کلیه اعضا در محل فدراسیون برگزار شد.
 

در ابتدای جلسه دهخدا رئیس فدراسیون ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه، گزارشی از کارهای انجام شده و برنامه‌های فدراسیون در خصوص رقابت‌های یونیورسیاد دانشجویان جهان ارائه داد و در ادامه اعضای هیئت رئیسه نقطه نظرات خود در خصوص فعالیت‌های فدراسیون را بیان کردند.

 

با تصمیم هیئت رئیسه فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی با تاکید بر کاروان کیفی تیم‌های دانشجویی ایران در چهار رشته تکواندو (کیورگی و پومسه)، والیبال، تیروکمان (کامپوند) و تیراندازی حضورشان قطعی شد و در خصوص رشته دوومیدانی مقرر شد پس از بررسی رکوردهای مسابقات آتی که هفته آینده برگزار می‌شود، در صورتی که بتوانند رکوردهای لازم را کسب کنند به مسابقات اعزام شوند.

 

در این نشست اعضای هیئت رئیسه فدراسیون شامل دهخدا، بشیریان، حمیدی، احمدی، دادگان، قراخانلو، علیزاده، مقدم منش، نصیرزاده، تجلی، روحانی و خانم صفاری حضور داشتند.

 

سی امین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان 12 تا 23 تیرماه در شهر ناپل ایتالیا برگزار می‌شود.