حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1605726/47 زمان: 15:19   1398/01/29 بازدید: 41,551

لیکنز: می‌خواهیم چند بار متوالی قهرمان شویم

ژرژ لیکنز سرمربی تراکتورسازی در نشست خبری پیش از بازی با پیکان، صحبت های جالبی را انجام داد.

به گزارش ورزش سه، نشست خبری پیش از بازی پیکان و تراکتور دقایقی قبل در سالن ورزشگاه بنیان دیزل برگزار شد و لیکنز در ابتدا گفت: من یک برد را بیشتر از سه مساوی دوست دارم و از باخت همیشه متنفرم. خیلی خوب است که وقتی از باخت متنفرید و این برای شما پیش می‌اید، شما کار را دوباره شروع کنید و موفقیت را ادامه دهید.

 

وی افزود: درباره افرادی که در تمرین بودند، باید بگویم که سلیمی مصدوم شد امروز. سوگیتا از شروع هفته تمرین می‌کند اما شرایط پنجاه پنجاه دارد و نمیدانم به بازی می‌رسد یا نه. همانطور که میدانید آقای اخباری باتوجه به شرایطی که پیش آمد فردا دروازه بان ما خواهد بود. سوگیتا را از ابتدا بازی نمیدهم و دوست دارم بازی بعدی آماده باشد. همانطور که میدانید بازی فردا هم بازی سختی است، همانطور که قبل از بازی سپیدرود هم گفتم که خیلی بازی سختی داریم و ما باید آماده باشیم. هیچ وقت من انتظار ندارم امتیازات را به ما هدیه بدهند و چیزی که دوست دارم این است که برای امتیازات باید بجنگیم. ۵ بازی داریم و باید برای تمام امتیازات بجنگیم. شعار ما این است و شرایط جوری است که فرد برای تیم بازی می‌کنند و همه برای فرد.


او درباره بازی منچسترسیتی و تاتنهام اظهار داشت:

 

دیدید که دیشب چه اتفاقی افتاد، این فقط در فوتبال پیش میآید که شما یک لحظه در مرحله بعد خودتان را تصور میکنید و لحظه بعد حذف شده اید، این جنون آور است و فقط در فوتبال است‌. همانطور که میدانید تاتنهام به مرحله بعد صعود کرد، گواردیولا یک لحظه خود را در مرحله بعد دید اما یک لحظه گل خوردند و حذف شدند. فوتبال واقعا زیباست.


او در ادامه گفت: یک برنامه کلی درباره آینده به باشگاه تحویل دادیم، چیزی است که هیچ وقت تغییر نمیکند و ما انتظار داریم طبق آن پیش برویم. این اعتماد به نفس را به بچه ها تزریق کردیم که چقدر برای برد به اعتماد به نفس نیاز دارند.

 

 

او در پاسخ به این سوال که جلسه با زنوزی چطور بود، گفت: همانطور که میدانید من مدیران زیادی داشتم اما با قاطعیت میگویم که ایشان یکی از مدیرانی هستند که با عشق کار می‌کنند و تراکتور را دوست دارند. همانطور که میدانید یک مدیری یک جا حضور پیدا می‌کند، یک لرزه به تنشان می‌افتد. من قبل از این که اینجا بیایم نمی‌دانستم که اینجا هستند میخواستم بگویم یک صحبتی با بازیکنان انجام دهند اما وقتی آمدم، دیدم اینجا هستند. ایشان نشان دادند یک رهبر واقعی هستند و در بیزینس هم لیدر هستد اما فوتبال برای من مهم است. ساختاری که ما تلاش میکنیم این است که نمی‌خواهیم یک قهرمانی به دست بیاوریم بلکه می‌خواهیم چند بار متوالی قهرمان شویم و ادامه داشته باشد. صحبتی که داشتند شاید هرکسی می‌آمد و حرف میزد بحث منفی ایجاد میکرد اما آن ها آمدند انگیزه ای که نیاز داشتیم را تزریق کردند. می‌دانید که ایشان میدانند برای باشگاه مورد نظر خود چه چیزی را ایجاد کنند.

 

وی درباره دو بازی آینده تیمش گفت: همانطور که میدانید آنالیزی که داشتم قبل از بازی سپیدرود گفتم. همانطور که میدانید بازی با تیم های کوچک خیلی سخت هستند چون وقتی جلوی شما بازی میکنند کیفیت شما را می‌گیرند. همیشه این بازی ها دشواری و سختی زیادی دارند و من قبل بازی سپیدرود هم به بازیکنان گفتم، در بازی های بزرگ همیشه تمرکز هست و حمایت هواداران را هم دارید، اما اشتباهات در این بازی های ساده کار را سخت می‌کنند. همه چیزی که اهمیت دارد دو بازی بعدی است، راجع به پرسپولیس نمی‌خواهم صحبت کنم. برای این که بتوانیم رشد کنیم باید به این بازی های ساده هم با انگیزه بالا نگاه کنیم، جلوی بازی پرسپولیس انگیزه بچه ها بالا است و حمایت هم وجود دارد. بازی دیروز ذوب آهن را هم دیدید که در چه کیفیتی بود.

 

لیکنز درباره تعویض کردنش گفت: هر کدام از شما شخصیت خاص خود را دارید. در تیم هم همه بازیکنان اهمیت خاصی دارند. این که یک بازیکن بازی نکند دلایل خودش را دارد، من اگر بازیکنی را که 2 دقیقه هم بازی دهم همان دو دقیقه که خودش را نشان میدهد مهم است. همانطور که می‌بینید نیمکت منچسترسیتی را نگاه میکنید اما نمی‌توانید همیشه یک تعویضی را ایجاد کنید. شاید الان همه بهترین تلاش خود را می‌کنند اما برای فصل بعد باید تلاش کنیم بهتر شویم.

 

ژرژ لیکنز در باره نبود مدیرعامل همچنین توضیح داد: این سوال شما سیاسی است و به من مربوط نیست. من در ترکیه و عربستان و بلژیک کار کردم، بحثی که میخواهم بگویم کسی که بالای سر باشگاه است هیچ وقت نگفته که تغییری ایجاد کند و این را بگذار و... . من هرجا بودم میخواستم با عشق کار کنم. هیچ وقت نگفتم بهترین هستیم اما اینجا هستیم که با برنامه ریزی در آینده به بزرگترین باشگاه تبدیل شویم.

 

وی افزود: از زمانی که من اینجام با قلبم کار کردم و نباید مسایل حاشیه ای به متن وارد شود، همه ما یک برنامه کلی داریم، شاید یک مربی دیگر جای من بیاید اما ما یک برنامه کلی داریم.

 

 

یکی از خبرنگاران بازهم درباره تعویض های او پرسید که لیکنز بازهم گفت: من اول از همه میخواهم بگویم که شما بودید که گفتید ما عملکرد هجومی نداریم، در ابتدا ما از خیلی تیم ها بیشتر گل خورده بودیم، اما در کلیت فوتبال این مهم است که اول گل نخوریم و بعد گل بزنیم، تیم مهم است و بازیکنی که بازی می‌کند اصلا مهم نیست. من هیچ موقع از تغییرات زیاد خوشم نمی‌آید و همیشه تغییری را ایجاد میکنم که به نفع تراکتور باشد.

 

شاید شما بخواهید که تغییر ایجاد کنید اما من تیمم خوب نتیجه گرفته و چرا باید عوض کنم؟

 

لیکنز درباره فروزان هم اظهار داشت:


درباره فروزان باشگاه تصمیم گرفته و مربوط به باشگاه است، آقای اخباری با استرس شروع کرد اما هر چه رفت بهتر شد و الان ما باید کمک کنیم که او بهتر شود. بحث شخص نیست، هرکسی که در تیم است باید خود را آماده بازی کند چه در دفاع راست و چه دفاع چپ.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.