حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1606994/49 زمان: 12:31   1398/02/04 بازدید: 55,706

روایت شاهد عینی از محمد بن زاید؛

شایعه خنده دار پشت سر رحمتی

کاپیتان استقلال بر خلاف برخی شایعات در دیدار با الهلال با حسینی درگیر نشد.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در دیدار با الهلال عربستان درون دروازه از حسین حسینی استفاده کرد و دروازه بان آبی ها یکی از نمایش های خوب خود را پشت سر گذاشت.


با گذشت 12 ساعت از پایان مسابقه برخی از صفحات در فضای مجازی دست به انتشار تصویری ناقص از مراسم پایان مسابقه زدند و مدعی شدند که در پایان این دیدار مهدی رحمتی و حسین حسینی در ورزشگاه با یکدیگر درگیر شدند.


این ادعا در شرایطی مطرح می شود که اتفاقات به شکل دیگری در ورزشگاه محمد بن زاید رخ داد؛ رحمتی در پایان مسابقه برای دلداری و روحیه دادن به بازیکنان داخل زمین رفت و به سمت حسینی رفت تا به او نیز روحیه داده و خسته نباشید بگوید.


حسینی نیز مانند دیدارهای قبلی با رحمتی برخورد گرمی داشت و در شرایطی که این دو بازیکن برخوردهای مناسب و درستی با یکدیگر دارند، این شایعات می تواند تنها باعث بر هم زدن افکار هواداران شود. وجود درگیری و یا یک برخورد نادرست اتفاقی است که مطمئنا باید تصاویر بیشتری از آن در حضور ده ها دوربین وجود داشته باشد و استناد به یک تصویر ناقص برای بر هم زدن تمرکز نماینده ایران مطمئنا اقدامی نادرست است که البته تبدیل به رویه عادی برای صفحات مجازی شده که این روزها با بازنشر اخبار عجیب، اهداف دیگری را دنبال می کنند.


رحمتی بعد از خوش و بش با حسینی، با امید نورافکن نیز لحظاتی صحبت کرد و درباره برخی از دقایق بازی با او هم کلام شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.