حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1607032/9 زمان: 15:30   1398/02/04 بازدید: 11,370

عملکرد شفر خوب بوده است

ورمزیار: بخشیده نشدن باقری خودزنی بود

مدافع سابق استقلال می گوید شفر مدتی است روند ثابتی را در پیش گرفته است اما در مجموع عملکرد او را در این تیم مثبت ارزیابی می کند.

صادق ورمزیار در مورد عملکرد شفر در یک سال و نیم حضور در استقلال به ورزش سه می گوید: ببینید شفر به هرحال در یک مقطعی خیلی خوب کمک کرد و توانست استقلال را از بحران خارج کند. او توانست تیم را در یک سیر صعودی بیندازد ولی بعد از آن روند ثابتی در پیش گرفت که شاید خیلی فوق العاده نبوده است. با این حال شفر مربی خوبی است و در مجموع عملکردش مثبت بوده است.

 

او در مورد انتقادهایی که از مدیرعامل استقلال می شود که نتوانست در این فصل یک زمین تمرین مناسب برای تیمش پیدا کند هم گفت: این انتقادها درست است ولی الان در فوتبال ما واقعا تیم ملی هم زمین تمرین ندارد. پرسپولیس خیلی خوب توانسته استادیوم کاظمی را راه بیندازد ولی بقیه تیم ها آنقدر حرفه ای نیستند و همه مشکل زمین تمرین دارند.

 

مدافع اسبق استقلال در مورد اینکه دیر بخشیده شدن محرومیت فرشید باقری باعث شد او نتواند برابر الهلال بازی کند هم گفت: بابت فرشید باقری شاید بایستی زودتر این جلسه برگزار می شد تا سرمایه باشگاه مورد استفاده قرار می گرفت. باید فرشید باقری را بر می گرداندند  و فکر می کنم مدیران باشگاه با تصمیم شان خودزنی کردند.

 

ورمزیار در مورد اتهام هایی که به او در زمان ریاستش در آکادمی استقلال زده می شود هم گفت: در مورد آکادمی صحبت نمی کنم چون 3 ماه است از استقلال بیرون آمده ام و دلیلی نمی بینم در این باره صحبت کنم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.