حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1609988/1 زمان: 16:02   1398/02/17 بازدید: 3,759

امضای تفاهم‌نامه برگزاری لیگ جهانی والیبال نشسته

تفاهم‌نامه برگزاری دومین دوره رقابت‌های لیگ جهانی والیبال نشسته در مشهد به امضا رسید.

به گزارش ورزش سه و به نقل از سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، ، هادی رضایی اظهار داشت: با توجه به اینکه شهرداری مشهد از برگزاری دومین دوره رقابت‌های لیگ جهانی والیبال نشسته مردان استقبال کرد، جلسه‌ای را با حضور حمید علی‌صمیمی ریاست فدراسیون، شهردار و اعضا شورای شهر مشهد برگزار کردیم و در نهایت برای برپایی این دوره از مسابقات تفاهم‌نامه‌ای بین دو طرف صورت گرفت.

 

وی ادامه داد: براساس تفاهم‌نامه‌ای که به امضا رسید، مقرر شد رقابت‌های لیگ جهانی والیبال نشسته مردان با حضور 6 تیم در نیمه اول آبان ماه سال جاری به میزبانی شهر مشهد برگزار خواهد شد.

 

رضایی افزود: خوشبختانه جلسه خیلی خوبی بود و صحبت های لازم درباره نحوه برگزاری این دوره از رقابت ها انجام شد. همچنین درباره استفاده ورزشکاران جانباز و معلول و نابینایان از سایر مجموعه های ورزشی شهرداری مشهد توافقاتی صورت گرفت.

 

دبیر کمیته ملی پارالمپیک در پایان گفت: همیشه ثابت کردیم که کشور ایران بهترین میزبانی را در رقابت‌های مختلف دارد و امیدوارم که این دوره نیز به خوبی برگزار شود. همچنین به زودی ستاد مسابقات لیگ جهانی تشکیل خواهد شد تا کارهای مقدماتی دومین دوره لیگ جهانی صورت گیرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.