کد خبر: NmAm9 زمان: 10:40 1398/02/26   بازدید: 149310

همراه با کینگ لئو با Go Pro

ابتکار جالب بارسا: تمرین را از چشم مسی ببینید

باشگاه بارسلونا با انتشار ویدیویی که یک جلسه تمرینی بارسا را از دریچه چشم لیونل مسی نشان می‌دهد به هواداران این تیم کمک کرد تا تجربه نزدیک و خاصی از تمرینات تیم محبوب‌شان بدست بیاورند.

به گزارش "ورزش سه"، ویدیویی که توسط باشگاه بارسلونا از یکی از جلسات تمرینی این تیم منتشر شده از سوی هواداران این تیم با استقبال بسیار مواجه شده است. این ویدیو یکی از جلسات تمرینی بارسا را از دریچه چشم لیونل مسی نشان می‌دهد و هواداران می‌توانند با تماشای آن تجربه خاص و خارق‌العاده‌ای از حضور در تمرین تیم محبوب‌شان بدست بیاورند.

 

این ویدیوی خارق‌العاده که با استفاده از دوربین Go Pro که به سر مسی وصل شده بوده ضبط شده توسط باشگاه و از طریق حساب توئیتری بارسلونا منتشر شده است. هواداران با تماشای این ویدیو تجربه نزدیکی از نحوه حرکت مسی در زمین تمرین و نحوه تعامل او با هم‌تیمی‌هایش بدست می‌آورند.

 

 

 

در شروع ویدیو درحالیکه مسی برای ورود به زمین تمرین آماده می‌شود او را می‌بینیم که با استقبال هواداران مواجه شده و به آنها امضا می‌دهد.

 

 

مسی سپس با لوئیس سوارز دست داده و در یک فرصت وقفه کوتاه در جریان تمرین، با او گفت و گوی کوتاهی انجام می‌دهد.

 

 

مسی سپس به بازیکنان دیگر که مشغول تمرین دوی سرعت و حرکات چابک هستند پیوسته و سپس در تمرین شوت شرکت می‌کند.

 

 

مسی ابتدا عثمان دمبله را تماشا می‌کند که در حال سر به سر گذاشتن ساموئل اومتیتی است و قبل از اینکه نوبتش برسد توپ را به دروازه خالی شوت می‌کند. مسی در ادامه ویدیو در حالی که یک پاس را تحت کنترل درآورده و یک مدافع را از پیش رو برمی‌دارد تصویر شده است. مسی در ادامه توپ را به گوشه دروازه شلیک می‌کند.

 

 

مسی سپس در یک مانور حمله شرکت کرده و بعد از حرکت ترکیبی با عثمان دمبله بار دیگر توپ را وارد دروازه می‌کند. در نوبت بعدی دمبله توپ را با ضربه سر گل کرده و سپس برای شادی کردن به سمت مسی می‌آید.

 

 

در ادامه فیلم همچنین مسی را می‌بینیم که در وقفه کوتاهی که در جریان تمرین داده شده مشغول صحبت کردن با مالکوم است. مسی سپس سانتر دمبله را وارد دروازه کرده و همانطور که در فیلم دیده می‌شود با نشان دادن علامت موفقیت از دمبله تشکر می‌کند.

 

 

سپس نوبت به رویارویی تک به تک مسی با مارک آندره تراشتگن می‌رسد و در کمال تعجب مسی چند بار نمی‌تواند دروازه دروازه‌بان آلمانی بارسا را باز کند. البته در این جلسه تمرینی خبری از ناراحتی مسی نیست و او را در ادامه ویدیو در حال تبریک گفتن به تراشتگن می‌بینیم.