کد خبر: PL94m زمان: 09:15 1398/02/28   بازدید: 17902

مورینیو: از ماه جولای دوباره سرمربی می‌شوم

ژوزه مورینیو می‌گوید با پیشنهاد جدیدی برای سرمربی‌گری روبرو شده است و قصد دارد از ماه جولای به دنیای مربی‌گری فوتبال بازگردد.

به گزارش "ورزش سه"،  ژوزه مورینیو، سرمربی سابق منچستریونایتد که در ماه دسامبر و بعد از کسب نتایج ضعیف شیاطین سرخ از این تیم اخراج شد و جای خود را به اوله گنار سولسشر داد و از آن زمان تا امروز به عنوان کارشناس فوتبال با شبکه‌های تلویزیونی همکاری کرده می‌گوید از ماه جولای به دنیای مربی‌گری بازخواهد گشت.

 

مورینیو پیش از این هم گفته بود که به زودی بار دیگر روی نیمکت یک تیم خواهد نشست و حالا می‌گوید از زمانی که توسط منچستریونایتد اخراج شده، تصمیم داشته که تا شروع فصل تابستان از مربی‌گری خودداری کند.

 

 

مورینیو مدعی شد از ماه جولای به دنیای مربی‌گری بازخواهد گشت و در پروژه‌ای مشغول به کار خواهد شد که برایش هیجان‌انگیز است.

 

مورینیو در این باره گفت:" من ویژگی‌های زیادی دارم که یکی از آنها احترام قائل شدن برای باشگاه‌های دیگر و مدیریت آنها است. برای همین هیچوقت نگفته‌ام که فلان باشگاه من را می‌خواهد یا  فلان باشگاه با من تماس گرفته".

 

آقای خاص در ادامه گفت:" وقتی در ماه دسامبر یونایتد را ترک کردم، از همان موقع تصمیم گرفتم که کارم به عنوان سرمربی را از فصل تابستان شروع کنم. حالا هم امیدوارم از ماه جولای کارم را در پروژه‌ای شروع کنم که آن را خیلی دوست دارم".