حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1612756/34 زمان: 12:39   1398/02/30 بازدید: 268

بعد از العین تیم را برای قهرمانی آماده می کنیم

ماجدی: برای بازی امشب بی انگیزه نیستیم

استقلال امشب در بازی پایانی فصل به مصاف العین می رود و از آنجایی که دغدغه صعود ندارد بدون استرس به میدان خواهد آمد و بازی خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، فرشاد ماجدی مربی استقلال درمورد این بازی می گوید: هر دو تیم شرایط یکسانی دارند. فرصت صعود به دور حذفی را از دست داده ایم اما این دلیلی نمی شود که برای بازی بی انگیزه باشیم. در چنین بازی هایی تیم ها سعی خواهند کرد برای دفاع از اعتبار و حیثیت خود با همه توان بازی کنند که ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم. هواداران هم بهانه خوبی هستند که ارایه گر بازی تهاجمی باشیم و سه امتیاز کسب کنیم. با توجه به بازی های گذشته هدف ما در این بازی هم برد است. تمرینات خوبی را پیش از این بازی برگزار کردیم و هدف ما استفاده از فضاهای عرضی و عمقی برای ارایه یک بازی تهاجمی برای ایجاد موقعیت و استفاده از موقعیت ها است. در بازی های گذشته و در هر بازی موقعیت های زیادی ایجاد کردیم و می توانستیم در هر بازی 4 گل بزنیم. امیدواریم امشب بچه ها بدون استرس فوتبال بازی کنند و با حس برنده بودن وارد زمین شوند و برای رسیدن به پیروزی بجنگند.

 

ماجدی در خصوص میدان دادن فرهاد مجیدی به جوان ها در ترکیب تیم استقلال گفت: در این چند بازی فرصت زیادی نبود که فرهاد مجیدی از جوان ها استفاده کند اما فرهاد یک مربی جوان گرا است و دیدید که در بازی های گذشته از رضا کریمی استفاده کرد. البته برای فرهاد انگیزه و هم چنین تلاش بچه ها در تمرین ملاک است. فرهاد مجیدی چون مهاجم بوده میل به بازی تهاجمی دارد و طبیعتا در این مسیر بازیکنان سرعتی نقش زیادی در تفکرات سرمربی دارند. بازیکنانی که در بازی تهاجمی نقش پر رنگی ایفاء کنند و هم چنین مالکیت توپ آنها بالا باشد برای بازی کردن در ترکیب تیم در اولویت هستند.

 

مربی استقلال در پایان گفت: امیدوارم امشب با یک بازی خوب فصل را به پایان ببریم و تیم را برای فصل بعد مهیا کنیم. تیمی که ایده و هدفش قهرمانی در بازی های لیگ برتر باشد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.