کد خبر: dNBzw زمان: 17:47 1398/03/26   بازدید: 13339

با انتخاب یحیی مذاکراتمان با او شروع شد 

حمیداوی : هفته گذشته با رحمتی توافق کردیم 

مالک باشگاه شهر خودرو خراسان می گوید تیمی درخور شان مردم خونگرم خراسان بزرگ راهی مسابقات لیگ برتر و آسیایی خواهیم کرد. 

به گزارش "ورزش سه"،و به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی شهر خودرو خراسان،  سرانجام شایعات پیوستن مهدی رحمتی پرسابقه ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر و کاپیتان باشگاه استقلال به حقیقت پیوست تا بدین جا پرسر صدا ترین انتقال لیگ نوزدهم ازشهرمشهد و تیم پدیده سردر بیاورد .  خبری که از چند روز گذشته درفضای مجازی دست به دست می شد امروز با انتشار یک عکس در دفتر فرهاد حمیداوی رسمی شد تا در لیگ نوزدهم مهدی رحمتی وظیفه محافظت از چهارچوب دروازه  پدیده را بر عهده داشته باشد .


در همین ارتباط و همچنین وضعیت فعلی تیم فوتبال پدیده فرهاد حمیداوی با اشاره به شرایط تیمش اظهار کرد: تمامی برنامه های مدنظر باشگاه به خوبی در حال انجام است و انشالله طی روزهای آینده نیز خبرهای خوب دیگری از جذب بازیکنان جدید و تمدید قرار داد با نفرات مورد نظر یحیی گل محمدی را اطلاع رسانی خواهیم کرد.


وی با اشاره به عقد قرار داد با سید مهدی رحمتی اظهار کرد: پس از اینکه گل محمدی به عنوان سرمربی تیم رحمتی را در لیستش قرار داد، ما جلسات مختلفی را با رحمتی برگزار کردیم.


حمیداوی افزود: هفته گذشته در نهایت با رحمتی به توافق خوبی رسیدیم ولی او از ما چند روز وقت خواست که در نهایت نیز امروز موفق شدیم قرار داد رسمی با  این دروازه بان نامدار را به امضا برسانیم.


مالک باشگاه شهر خودرو خراسان ادامه داد: در فصل نقل و انتقالات به هر شکل شرایط متفاوتی رقم می خورد. بیش از نیمی از بازیکنان فصل قبل ما از تیم های مختلف با پیشنهادهای بالایی روبرو بودند که البته چند نفر هم از تیم جدا شدند اما ما شاکله اصلی تیم را حفظ کردیم. تمدید قرار داد با مرادمند ، اکبر صادقی و امین قاسمی نژاد کار راحتی نبود اما با عنایت امام رضا(ع) و البته نظر مثبت خود این بازیکنان موفق شدیم قرار دادهای این بازیکنان را تمدید نماییم.


وی افزود: یک اتفاق مهم در جذب و تمدید بازیکنان قرادادهای دو ، سه و چهارساله این بازیکنان بود تا ما در فصل آینده دیگر به مشکلی نخوریم و این هم یک کار بزرگ بود تا بتوانیم دغدغه هوادارانمان را نیز در آینده برطرف کنیم.


حمیداوی ادامه داد: گل محمدی لیست نفرات مورد نظر خودش را به ما داده است و با چند بازیکن جدید هم به توافق رسیدیم که طی روزهای آینده آنها را اعلام خواهیم کرد. به هر شکل ما باید تیمی در خور شان مردم خونگرم خراسان بزرگ راهی مسابقات نماییم.


حمیداوی در خصوص شروع تمرینات تیم شهر خودرو میز گفت: با هماهنگی های انجام شده انشالله از روز شنبه استارت تمرینات را با حضور یحیی گل محمدی و بازیکنان در مشهد خواهیم زد.ما تا پیش از شروع فصل قرار است یک اردو هم داشته باشیم که در حال بررسی گزینه های داخلی و خارجی برای بر پایی این اردو خواهیم بود.به هواداران نیز این قول را می دهم که تیم خوبی را روانه مسابقات نماییم و نگرانی بابت موضوعات مختلف نداشته باشند.