کد خبر: DM07A زمان: 16:05 1398/03/27   بازدید: 23635

مهم نیست چه کسی کاپیتان تیم ملی است

حاج صفی: با تراکتورسازی قرارداد دارم

احسان حاج صفی بازیکن فصل پیش تراکتورسازی تاکید کرد که دو فصل دیگر با این تیم قرارداد دارد.

به گزارش ورزش سه به نقل از همشهری ورزشی، حاج صفی در ابتدا با اشاره به ارزیابی دو بازی دوستانه تیم ملی مقابل سوریه و کره جنوبی گفت: خدا را شکر دوبازی دوستانه خوب داشتیم . عملکرد خیلی خوبی هم داشتیم . البته درست است تیم ملی یک مقدار از لحاظ فنی خسته بود اما با این حال یک برد شیرین مقابل سوریه کسب کردیم تا آماده بازی با کره جنوبی شویم. به خوبی هم می دانستیم بازی با کره جنوبی به مراتب سخت تر از سوریه است.


وی ادامه داد: خوشبختانه در سئول عملکرد خوبی داشتیم . یک گل عقب افتادیم بعد توانستیم گل خورده را جبران کرده و90 دقیقه بازی را اداره کنیم. روی هم رفته می توان گفت در این دو بازی عملکردمان  با مربی جدید (ویلموتس) خوب بود. فقط امیدوارم مردم و رسانه ها باز هم از تیم ملی، بازیکنان و مربی جدید حمایت کنند تا بتوانیم به موفقیت های بیشتری برسیم.


کاپیتان تیم ملی درباره اینکه کره ای ها به رویارویی با ایران نگاه انتقامی داشتند تا شکست های که طی چند سال گذشته داشتند جبران کنند تاکید کرد: بله واقعیت اینکه آنها ( تیم ملی کره جنوبی) چند سالی بود نتوانستند ما را ببرند، قبل از بازی هم یکسری عکس ها و فیلم های پخش کرده بودند که ما دفاعی باز ی می‌کنیم یا خودشان را دائما به زمین می اندازند. ولی با تمام این حرف ها ما رفته بودیم با کره جنوبی در زمین خودش نتیجه بگیریم. دیدید که بازی را هم هجومی شروع کردیم. در مجموع به اذعان کارشناسان عملکردمان جلوی کره جنوبی خوب بود و توانستیم یک مساوی بگیریم. حتی می توانستیم بازی را ببریم اما مساوی عادلانه بود.


او درباره کاپیتانی خود در دو بازی گذشته تیم ملی اذعان داشت: مهم نیست چه کسی کاپیتان باشد مهم اینکه هر بازیکنی داخل زمین است برای تیم ملی زحمت بکشد و از جان و دل مایه بگذارد. از کار با مربی جدید هم که به تیم ملی آمده راضی هستیم. چراکه میل به هجوم دارد . میل به حمله دارد. از این بابت بچه ها راضی هستند و ان شاءالله نتیجه بهتری بگیریم.


حاج صفی درباره شایعه جدایی اش از تیم تراکتورسازی و حضور در تیم سپاهان گفت: من قرارداد دوساله با تیم تراکتورسازی دارم و در تیم ماندنی هستم هر تیمی هم که خواهان من باشد باید با مدیران باشگاه تراکتورسازی وارد مذاکره شود.