کد خبر: 70gao زمان: 14:15 1398/03/28   بازدید: 45672

ادعای منابع اسپانیایی

یک ستاره دیگر از اتلتیکو مادرید جدا شد

پس از دیگو گودین، خوان فران، آنتوان گریزمان و فیلیپه لوئیس، امروز رسانه های اسپانیایی خبر از جدایی رودریگو هرناندز از اتلتیکو دادند.

به گزارش "ورزش سه"، تابستان امسال اتلتیکو شاهد جدایی چندین بازیکن باسابقه و معروف خود خواهد بود. پس از باز شدن پنجره انتقالات تابستانی، آینده گودین، گریزمان، خوان فران و فیلیپه لوئیس مشخص خواهد شد و رودریگو هرناندز، هافبک دفاعی ملی پوش اتلتیکو هم راه خود از این باشگاه را جدا می کند.

 

 

 

 

طبق ادعای رسانه های اسپانیایی، رودریگو به باشگاه اتلتیکو اعلام کرده است که فصل بعد در این باشگاه بازی نخواهد کرد. او که تابستان گذشته از ویارئال با رقم 25 میلیون یورو و با بند فسخ 70 میلیون یورویی، راهی اتلتیکو شده بود، پس از رد پیشنهاد پی اس جی و یونایتد، راهی منچسترسیتی یا بایرن خواهد شد.

گفته می شود که شانس سیتی برای جذب رودریگو بیشتر است و به وی دستمزد سالانه 7 میلیون یورو نیز پرداخت خواهد شد. رودریگو بیش از همه جذب پروژه ورزشی سیتی با گواردیولا شده و به همین دلیل تنها پس از یک سال قصد جدایی دارد.

 

 

 

 

رودریگو فصل پر فراز و نشیبی را در اتلتیکو پشت سر گذاشت. او خیلی زود توانست به ترکیب ثابت این تیم راه یابد؛ ولی هر چه از فصل گذشت، سیمئونه از اعتماد خود به این هافبک آینده دار کاست و او را به نیمکت تبعید کرد. ال چولو حاضر نشده برای فصل بعد نیز به رودریگو تضمین بدهد؛ در حالی که گواردیولا به رودریگو وعده یک جایگاه ثابت را داده است و او احتمالا جانشین فرناندینیو در باشگاه انگلیسی خواهد شد.