کد خبر: 4vxKP زمان: 22:27 1398/04/03   بازدید: 56158

هافبک بارسلونا و رد پیشنهاد چینی ها

آرتورو ویدال، هافبک شیلیایی بارسلونا، قصد ندارد این تیم را در تابستان امسال ترک کند.به گزارش "ورزش سه"، یک سال قبل بود که آرتورو ویدال علیرغم داشتن پیشنهاد از اینتر، در آخرین لحظات از انتقال به سری آ منصرف و راهی بارسلونا شد. علیرغم شروعی نه چندان خوب، ویدال در اواسط فصل تبدیل به مهره ثابت بارسلونا شد و در مجموع فصل خوبی را در نوکمپ سپری کرد.

 

نشریه اسپورت مدعی شد آرتورو ویدال از لیگ چین پیشنهاد هنگفتی دارد اما به مدیر برنامه خود اعلام کرده تمایلی به ترک بارسلونا نداشته و قصد دارد تا پایان قراردادش در این تیم بماند.

 

 

ویدال می داند که از حمایت ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا برخوردار بوده و در برنامه های فصل بعد وی نقش مهمی خواهد داشت و به همین دلیل فعلا تصمیم دارد در بارسلونا باقی بماند.

 

البته ویدال به جز لیگ چین، از تیم های اروپایی نیز پیشنهاد دارد اما پیشنهاد آسیایی هنگفت تر بوده و مدیر برنامه ستاره شیلیایی نیز آن را با ویدال در میان گذاشته اما وی خبر از ماندن در نوکمپ داده است. ویدال تابستان سال قبل قراردادی سه ساله با بارسلونا تا سال 2021 امضا کرد. ویدال در فصل اول حضور خود در این باشگاه 53 بازی انجام داد، سه گل زد و هفت پاس گل نیز برای همبازیانش ارسال کرد.