حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1619859/39 زمان: 10:56   1398/04/04 بازدید: 44

شاکله فوتبال ایران دست مازندران است

مهاجری: می‌خواهیم هواداران نساجی را راضی کنیم

سرمربی جدید نساجی مازندران ابراز امیدواری کرد با استفاده از نفرات بومی بتواند نتایج خوبی را در لیگ برتر نوزدهم به دست آورد.

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته مراسم معارفه رضا مهاجری سرمربی جدید نساجی به اعضای این تیم برگزار شد و در حاشیه این مراسم صحبت های جالبی به میان آمد.


رضا مهاجری در حاشیه معارفه خود درباره حضور در نساجی مازندران عنوان کرد: باعث افتخار است که در تیم قدیمی چون نساجی آن هم با قدمت شصت سال حضور پیدا کرده ام. من زیاد اهل صحبت نیستم و بیشتر در مستطیل سبز دست دارم. از اینکه این توفیق را دارم که در تیم نساجی حضور پیدا کنم خوشحالم و از افرادی چون فرهاد صنیعی فر، رضا حدادیان و قنبری تشکر می کنم.


وی درباره هواداران پرشور نساجی مازندران تاکید کرد: من خواسته شما را می دانم. قبل از اینکه تیم به مدیریت جدید واگذار شود به صنیعی فر گفتم که هوادار از ما برد می خواهد. هواداری که به ورزشگاه وطنی می رود باید شرایط به گونه ای باشد که از شرایط تیم راضی باشد.


سرمربی نساجی با اشاره به آینده این تیم در لیگ برتر گفت: نتیجه بازی شاید دست ما نباشد اما ارائه فوتبال کاملا دست ما است. امسال اگر معجزه ای رخ بدهد از سمت تماشاگران، کادر فنی، مدیریت و بازیکنان بوده که تماشاگران قائمشهر در این 2 سال نشان دادند بهترین تماشاگر ایران هستند. اگر 3 تیم را از نظر تعداد تماشاگر در فوتبال نام ببریم حتما یک تیم هواداران نساجی هستند.


مهاجری در ادامه حرف هایش خاطرنشان کرد: پیش از نساجی فصل گذشته در ماشین سازی تبریز بودم و همانطور که می دانید تبریز نیز تماشاگران زیادی دارد. اما فوتبال قائمشهر به دلیل بافت فرهنگی که دارد، تماشاگران زیادی دارد. ما زمان را از دست داده ایم و باید در حداقل زمان ممکن تیم خوبی بسازیم. امیدوارم با تلاش به یکدیگر کمک کنیم و حقمان را در کنار هم از فوتبال بگیریم.


سرمربی نساجی درباره حضور بازیکنان مازندرانی در فوتبال ایران گفت: اگر فوتبال مازندران و قائمشهر را به دو قسمت تقسیم کنیم، باید بدانیم در بخش سخت افزار مشکل دارند اما از نظر میزبانی غنی ترین استان کشور است. در لیگ ایران طی دوره های مختلف اگر توجه کرده باشید حداقل سه الی چهار بازیکن مازنی در هر تیم شاغل است. شاکله فوتبال کشور دست مازندران است.


مهاجری با اشاره به مشکلات باشگاه نساجی افزود: من برای رسیدن به نساجی از خیلی از خواسته هایم دست کشیدم و حالا با کمک یکدیگر و بازیکنان می توانیم به خواسته هایمان دست پیدا کنیم. باید امسال از نظر فوتبالی حرف زیادی برای گفتن داشته باشیم که نیاز به ابزار داریم.


وی درباره برنامه هایش برای نقل و انتقالات تاکید کرد: امیدوارم قنبری و اژدری در ثبت قرارداد با بازیکنان جدید کوشا باشند و این اتفاق زودتر صورت بگیرد. برخی بازیکنان از نساجی رفتند اما اولویت ما ثبت قرارداد با بازیکنان با کیفیت فصل قبل نساجی است.


مهاجری اضافه کرد: حرف زدن در فوتبال آسان است اما عمل کردن مهم است و برای اینکه بردی انجام شود باید خیلی تلاش کرد. امیدوارم با تلاش های شبانه روزی و در کنار هم بتوانیم روزهای خوبی را برای تنها نماینده شمال ایران رقم بزنیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.