کد خبر: eolrY زمان: 16:21 1398/04/04   بازدید: 10398

همه باید تکلیف بدهی ها را مشخص کنند؛

تاج: دیگر اغماض و مسامحه برای باشگاه ها نداریم

رئیس فدراسیون فوتبال می گوید روال گذشته در مورد باشگاه ها تغییر می کند و اگر آنها بدهی داشته باشند، اجازه بازی پیدا نمی کنند.

به گزارش "ورزش سه"، سال گذشته وقتی لیگ نوزدهم شروع شد، طبق قوانین جدید فدراسیون فوتبال برای برگزاری منظم تر لیگ قرار بر این شد تا باشگاه ها بدهی با بازیکنان قدیمی را تسویه نکنند، اجازه حضور در مسابقات به بازیکنان جدید آنها داده نشود و همین هم باعث شد تا به عنوان مثال تیم فوتبال پدیده در اولین دیدار خود در غیاب چند بازیکن اصلی بازی کند.


طی هفته های گذشته صحبت های بسیار جدی تری در این زمینه توسط مسئولان فدراسیون فوتبال و شخص مهدی تاج انجام شده و بارها بر این نکته تاکید شده تا زمانی که باشگاه زیرساخت های مناسب نداشته باشند، به آنها اجازه حضور در مسابقات داده نخواهد شد.


در ادامه بحث روز فوتبال ایران مهدی تاج بار دیگر تاکید کرده و گفته :« موانعی در خصوص بحث استانداردسازی و بحث ورزشگاه‌ها وجود دارد که تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا بتوانیم مشکلات را حل کنیم. در گذشته اگر باشگاه‌ها بدهکار بودند، سازمان لیگ با همکاری و اغماض سعی کرده با تیم‌ها راه بیاید تا بتوانند مسابقات را برگزار کنند و تیم‌ها متضرر نشوند، اما از این پس هر باشگاهی باید بدهی‌های خود را تعیین تکلیف کند. در غیر صورت اجازه بازی نخواهد داشت.»