کد خبر: kaeWp زمان: 13:16 1398/04/15   بازدید: 114619

مهاجم پرسپولیس به لوکوموتیو پیوست

مهاجم کروات پرسپولیس بعد از نیم فصل حضور در جمع سرخپوشان به کرواسی بازگشت و با تیم لوکوموتیو به توافق دست یافته است.

به گزارش "ورزش سه"، ماریو بودیمیر، مهاجم بلندقامت فصل گذشته پرسپولیس که در نقل و انتقالات زمستانی به این تیم پیوسته بود، بعد از ناکامی در جمع سرخپوشان و عدم برآورده کردن انتظارات به قراردادش با این تیم پایان داد و بار دیگر به کرواسی برگشت.


طبق ادعای رسانه‌های کرواسی این بازیکن در بازگشت به کرواسی با تیم لوکوموتیو به توافق دست یافته است و فصل جدید را در این تیم به بازی خواهد پرداخت.


سایت germanijak در ادامه گزارش خود در خصوص این بازیکن نوشته است: ماریو بودیمیر، مهاجم پیشین دیناموزاگرب که فصل گذشته در تیم پرسپولیس ایران بازی می‌کرد، بعد از به توافق نرسیدن با این تیم برای امضای قرارداد، به لیگ کرواسی برگشت تا برای تیم لوکوموتیو بازی کند.


این بازیکن قرار است به زودی در اردوی این تیم برای شروع فصل جدید در کشور هلند حاضر شود و کارش را در تیم جدید خود آغاز کند.


بنا بر ادعای این سایت، این بازیکن بعد از حضور در دیناموزاگرب با قراردادی به ارزش ۷۵۰ هزار یورو به تیم پرسپولیس پیوسته بود ولی بعد از نیم فصل، نتوانست در این تیم بماند. قیمت فعلی این بازیکن ۶۰۰ هزار یورو است و او جانشین دژان رادونوویچ در این تیم خواهد بود.