حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1624148/42 زمان: 22:43   1398/04/24 بازدید: 122

پیشنهاد جالب جالوروسی برای خرید مهاجم یوونتوس

رم قصد دارد گونسالو ایگواین، مهاجم آرژانتینی و باتجربه یوونتوس را جذب کند.به گزارش "ورزش سه"، باشگاه رم بسیار مشتاق است که گونسالو ایگواین را برای انتقال به پایتخت ایتالیا متقاعد کند و کوریره دلا اسپورت مدعی شد جالوروسی حاضر شده به مهاجم یوونتوس بازوبند کاپیتانی را نیز تقدیم کند تا وی با پیشنهاد این باشگاه موافقت کند.

 

در حال حاضر و بعد از جدایی دانیله ده روسی، هافبک محبوب و باتجربه رم، الساندرو فلورنزی کاپیتان اول جالوروسی شده اما ممکن است با انتقال ایگواین به این تیم، از فصل بعد مهاجم آرژانتینی بازوبند را بر بازوی خود ببندد.

 

 

بعد از عدم تمایل چلسی به دائمی کردن قرارداد گونسالو ایگواین، وی اخیرا در تمرینات یوونتوس حضور پیدا کرده و امیدوار است بتواند مائوریتسیو ساری را برای ماندن در این تیم راضی کند. ممکن است بیانکونری بخواهد با توجه به قرار گرفتن مائورو ایکاردی در لیست فروش اینتر برای خرید وی اقدام کند و در این صورت جدایی گونسالو ایگواین از یووه قطعی خواهد بود.

 

اگر گونسالو ایگواین راهی رم شود، اتفاق جالبی در کارنامه وی ثبت خواهد شد زیرا این مهاجم آرژانتینی با 6 سال سابقه حضور در سری آ، لباس 4 تیم بزرگ این کشور یعنی ناپولی، یوونتوس، میلان و رم را بر تن کرده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.