حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1624192/50 زمان: 10:20   1398/04/25 بازدید: 76

کلوپ، دروازه‌بان جوانش را به هادرسفیلد قرض داد

کامیل گرابارا، دروازه‌بان ذخیره جوان لیورپول به عنوان بازیکن قرضی به باشگاه هادرسفیلد تاون ملحق شد.

به گزارش "ورزش سه"، کامیل گرابارا، دروازه‌بان ذخیره 20ساله لیورپول که اخیراً با این باشگاه یک قرارداد طولانی‌مدت به امضا رسانده بود به عنوان بازیکن قرضی به باشگاه هادرسفیلد منتقل شد.

 

 

گرابارا که باشگاه لیورپول او را به عنوان یکی از سرمایه‌گذاری‌های آینده‌اش در نظر دارد نیمه دوم فصل گذشته هم به صورت قرضی به باشگاه دانمارکی آرهوس منتقل شده بود و پس از آن در رقابتهای زیر 21سال اروپا به همراه تیم ملی زیر 21سال کشورش، لهستان، حضور داشت و درخشید.

 

لیورپول امیدوار است دروازه‌بان جوان و بااستعداد لهستانی‌اش با حضور در هادرسفیلد که اخیراً به رقابتهای چمپیونشیپ سقوط کرده، بتواند تجربه بیشتری از حضور در میدان به عنوان سنگربان اول بدست آورده و در شرایط مسابقه آب‌دیده شود.

 

گرابارا امیدوار است در این دوره قرضی حضور در هادرسفیلد بتواند به اندازه دروازه‌بان قبلی‌ای که لیورپولی‌ها به عنوان یار قرضی به هادرسفیلد منتقل کرده بودند موفق باشد. دنی وارد در فصل 2016-2017 به صورت قرضی از لیورپول به هادرسفیلد منتقل شده و بعد از درخشش در ترکیب این تیم و صعود هادرسفیلد به لیگ برتر با قراردادی 13 میلیون پوندی به لستر پیوست.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.