حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1629525/50 زمان: 09:20   1398/05/21 بازدید: 28,234

تحلیل مورینیو از دیدار منچستریونایتد- چلسی

ژوزه مورینیو، سرمربی سابق منچستریونایتد بعد از پیروزی 4-0 تیم سابقش مقابل چلسی از عملکرد شیاطین سرخ و به خصوص هری مگوایر و مارکوس راشفورد تمجید کرد.

به گزارش "ورزش سه"، ژوزه مورینیو، سرمربی سابق منچستریونایتد که امسال به عنوان کارشناس فوتبال به تفسیر رقابتهای لیگ برتر خواهد پرداخت بعد از پیروزی پرگل تیم سابقش مقابل چلسی که دیشب در اولین دیدار دو تیم در فصل جدید لیگ برتر و با برتری 4-0 شیاطین سرخ اتفاق افتاد از عملکرد یونایتد و به خصوص درخشش هری مگوایر و مارکوس راشفورد دو بازیکن این تیم تمجید کرد.

 

مورینیو در پایان بازی عملکرد هری مگوایر، بازیکن جدید یونایتد را در خط دفاعی به مدافعی سرسخت مثل سنگ تشبیه کرد و گفت:" من معتقدم مگوایر واقعا استحقاق انتخاب به عنوان بهترین بازیکن میدان را داشت. او مثل سنگ، سخت بود و داشتن چنین  مدافعی برای یک تیم خیلی مهم است".

 

 

مورینیو در ادامه گفت:" مگوایر نه تنها به خاطر دانش تاکتیکی بلکه به خاطر شخصیتش، توانایی‌اش در بازی‌خوانی، هوشیاری دائمی‌اش و اعتماد به نفسی که در زمان بازی دارد مدافع بی‌نظیری است. او امشب واقعا فوق‌العاده بود و انتخاب شدن به عنوان بهترین بازیکن میدان حقش بود".

 

آقای خاص در ادامه صحبتهایش در این باره گفت:" یک تیم می‌توان در زمان حمله خیلی خطرناک باشد ولی وقتی تیم بترسد که هر لحظه ممکن است در خط دفاع یک اشتباه رخ بدهد نمی‌تواند خیلی خوب بازیکند. ولی اطمینان از خط دفاعی به کل تیم اعتماد به نفس می‌دهد".

 

مورینیو در ادامه از مارکوس راشفورد هم تمجید کرد و گفت با رفتن لوکاکو از یونایتد، راشفورد فرصت عالی‌ای دارد تا به مهاجم اصلی شیاطین سرخ تبدیل شود. او در این باره گفت:" راشفورد باید گلهای بیشتری بزند. به خصوص حالا که لوکاکو دیگر در تیم نیست مهاجمین اصلی از این به بعد احتمالا راشفورد و مارسیال خواهند بود. در کنار آنها سانچس و میسون هم هستند. ولی راشفورد از این به بعد همیشه در میدان خواهد بود و او کیفیت لازم برای اینکه مدام بهتر و بهتر شود را دارد".

 

 

مورینیو در ادامه درباره راشفورد گفت:" مارکوس جاه‌طلبی و اخلاق حرفه‌ای لازم برای موفقیت را دارد. او می‌خواهد پیشرفت کند و از تلاش کردن ابایی ندارد. راشفورد در این فصل فرصتی عالی دارد که به مهاجم بهتری تبدیل شود و گلهای بیشتری به ثمر برساند".

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.