حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1629597/29 زمان: 16:40   1398/05/21 بازدید: 78,174

نیمار به بارسلونا نزدیک تر شد؟ (عکس)

امروز صبح حضور وکیلی که تابستان 2017 بند فسخ 222 میلیون یورویی نیمار را فعال کرده بود در باشگاه بارسلونا، موجی از امیدواری را در میان هواداران بارسا زنده کرد.

به گزارش "ورزش سه"، پس از اینکه نیمار از فهرست پی اس جی برابر نیم المپیک خارج شد و سپس لئوناردو مدیر ورزشی پی اس جی خبر از پیشرفت مذاکرات جدایی ستاره برزیلی داد، مشخص شد که نیمار فصل بعد قطعا در پی اس جی حضور نخواهد داشت.

شایعات زیادی در مورد اینکه مقصد بعدی او چه تیمی خواهد بود منتشر شده است و در حال حاضر بارسلونا و رئال شانس های اصلی جذب نیمار هستند هرچند که تمایل خود نیمار بازگشت به بارسلونا است.

طبق گزارش اسپورت، امروز صبح همان وکیلی که سال 2017 رقم فسخ 222 میلیون یورویی نیمار برای انتقال او به پی اس جی را فعال کرده بود، در باشگاه بارسلونا حضور داشت. نام این وکیل باتجربه و مشهور که در فیفا، یوفا و نیز دادگاه حکمیت ورزشی فعالیت های زیادی داشته، خوان دیوس کرسپو است. او در پاسخ به سوالات خبرنگاران حاضر نشد هدف از حضورش در باشگاه بارسلونا را بیان کند اما بسیاری معتقدند این به قضیه نیمار مربوط می شود. او سال 2104 وکیل بارسلونا برای حل قضیه محرومیت این باشگاه از خرید بازیکن در دو پنجره نقل و انتقالاتی نیز بود.

در همین رابطه اما آاس ادعا کرد که حضور کرسپو در باشگاه بارسلونا کاملا بی ارتباط با قضیه نیمار است و او در پروسه جدایی ستاره برزیلی از پی اس جی هیچ نقشی ندارد.

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.