حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1629777/24 زمان: 13:22   1398/05/22 بازدید: 24,206

۴۵ دقیقه حضور در مشهد و یک پاس گل

سروش شریک در برد سه گله یاران یحیی

سروش رفیعی در نیمه دوم دیدار تدارکاتی تیمش در مشهد به میدان آمد و در نهایت توانست با ارائه یک بازی خوب و یک پاس گل دیدنی بازی موثری از خود به نمایش بگذارد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم شهرخودرو مشهد روز گذشته توانست در دیداری تدارکاتی برابر گل گهر سیرجان به برتری برسد. دیداری که تقریبا همه بازیکنان این تیم به میدان رفتند و توانستند در برد سه گله تیمشان برابر حریف تازه لیگ برتری شده سهیم باشند. در این میان اما سروش رفیعی تنها بازیکنی بود که برای اولین بار برای تیم جدیدش به میدان رفت و در نهایت بازی خوبی نیز از خود به جا بگذارد.

 

سروش که به طرز عجیبی از جمع سرخ های پایتخت جدا شد خیلی زود خود را به مشهد رساند و پس از یکی دو روز تمرین، در دیدار تدارکاتی روز گذشته مشهدی ها برابر گل گهر به میدان رفت. سروش رفیعی در نیمه دوم این دیدار به میدان رفت و در حالیکه شهرخودرویی ها با یک گل از حریف خود پیش بودند توانست با حرکتی زیبا پاس به موقعی برای رضا صدری مهیا کند و این مهاجم جوان نیز با ضربه چیپی دیدنی دومین گل بازی را به ثمر برساند تا بدین ترتیب اولین بازی رفیعی برای یحیی گل محمدی و تیمش با یک پاس گل همراه باشد.

 

دیدار روز گذشته را شهرخودرویی ها با سه گل اکبر صادقی،  رضا صدری و چوچو به سود خود به پایان رساندند.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.