حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1631000/50 زمان: 10:00   1398/05/28 بازدید: 1,008

ده کشته و مجروح در درگیری‌ها فوتبالی هندوراس

شورش و خشونت‌هایی که پیش از آغاز یک مسابقه فوتبال در هندوراس اتفاق افتاد به کشته شدن سه نفر و مجروح شدن ده نفر منجر شد.

به گزارش "ورزش سه"، پیش از برگزاری دیدار دو تیم موتاگوا و اولیمپیا در کشور هندوراس، شورش و خشونت بین هواداران دو تیم بالا گرفت و این درگیری‌ها در نهایت به کشته شدن سه نفر و زخمی شدن ده نفر منجر شد.

 

 

خشونت از آنجا آغاز شد که وقتی اتوبوس بازیکنان موتاگوا به سمت استادیوم ملی شهر تگوسیکالپا در حال حرکت بود این اتوبوس در مسیر با سنگ مورد حمله قرار گرفت که به زخمی شدن سه نفر از بازیکنان تیم انجامید. این سه بازیکن بعد از مدتی به بیمارستان اعزام شده و به دلیل جراحت از ناحیه صورت تحت مداوا قرار گرفتند.

 

 

بعد از آن بود که درگیری بین هواداران دو تیم چه در داخل استادیوم و چه بیرون از استادیوم آغاز شد. مسئولین هندوراسی با بالا گرفتن شدت درگیری‌ها مجبور به لغو این مسابقه شدند و پلیس برای متفرق کردن جمعیت از گاز اشک‌آور استفاده کرد.

 

سخنگوی بیمارستان دولتی شهر به رویترز گفت:" در خشونت‌های امروز سه نفر کشته شدند و هفت نفر هم به دلیل برخورد گلوله و ضربات چاقو بستری هستند. یکی از مجروحین یک پسربچه است و سه نفر هم در وضعیت بحرانی به سر می‌برند".

 

 

باشگاه مواتاگوا این حوادث را منزجرکننده خواند و هولیگان‌های افراطی هوادار باشگاه اولیمپیا را مسئول درگیری‌ها دانست که با حمله به اتوبوس شروع‌کننده ماجرا بوده‌اند. دولت هندوراس احتمال به تنش کشیده شدن این مسابقه را می‌داد و 5هزار نیروی پلیس از قبل برای حفظ نظم در جریان برگزاری این مسابقه بسیج شده بودند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.