حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1631975/42 زمان: 21:37   1398/06/01 بازدید: 12,216

ایکاردی در اینتر ماندنی شد؟

با اعلام باشگاه اینتر، شماره 7 نراتزوری در فصل جدید در اختیار کاپیتان فصل پیش و شماره 9 سابق این باشگاه قرار گرفت

به گزارش "ورزش سه"، مائورو ایکاردی، مهاجم آرژانتینی اینتر در تمرینات نراتزوری شرکت خواهد کرد. اسکای اسپورتس مدعی شد آنتونیو کونته قصد دارد برنامه های تاکتیکی دیدار با لچه را به ایکاردی نیز بگوید و او در تمرینات شرکت خواهد کرد. علیرغم موضع سفت و سخت باشگاه مبنی بر عدم تمایل به ادامه همکاری با ایکاردی، این بازیکن قصد دارد حتی اگر یک درصد هم شانس ماندن داشته باشد، برای آن تلاش کرده و خود را در هفته های پیش رو به آنتونیو کونته ثابت کند. اینتر حتی شماره 9 ایکاردی را نیز به روملو لوکاکو، مهاجم جدید و بلژیکی داد اما مائوریتو نشان داده با این موضوع مشکلی ندارد و درخواست شماره 7 را به باشگاه داده است.

 

 

این ریسک برای مائورو ایکاردی وجود دارد که در صورت عدم تمایل کونته به استفاده از او، این مهاجم 26 ساله حداقل تا ژانویه قادر به بازی کردن نباشد اما تصمیم مائورو ایکاردی برای ماندن جدی بوده و قصد دارد از روزنه های امید خود برای ماندن استفاده کند.

 

اخباری در مورد احتمال انتقال مائورو ایکاردی به تیم هایی چون یوونتوس و ناپولی وجود دارد اما به نظر می رسد این بازیکن فعلا قصد جدایی از اینتر را نداشته و می خواهد خود را به آنتونیو کونته و دیگر ارکان باشگاه ثابت کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.