حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1632300/42 زمان: 22:52   1398/06/02 بازدید: 26,821

لیورپول با فرعون می تازد؛

لیورپول 3 - 1 آرسنال؛ عادت تیم کلوپ، فقط پیروزی!

لیورپول با ارائه نمایشی تماشایی در دیداری دشوار و در استادیوم آنفیلد 1-3 آرسنال را مغلوب کرد.

به گزارش "ورزش سه"، اگرچه توپچی ها در نیمه اول موقعیت های خوبی برای باز کردن دروازه آدریان داشتند، اما لیورپول در لحظات پایانی به گل رسید و در نهایت با درخشش محمد صلاح در نیمه دوم، سومین پیروزی متوالی این فصل خود را کسب کرد.

 

در دقایق ابتدایی بازی اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد. اما در دقیقه 12 آرسنال تا آستانه زدن گل اول پیش رفت. روی پاس عجیب و اشتباه آدریان، اوبامیانگ پشت محوطه صاحب موقعیت شد اما ضربه چیپ او با اختلاف کمی از کنار دروازه خالی لیورپول به بیرون رفت.

 

 

دقایقی بعد و روی پاس ویلاک، نیکلاس په په در موقعیت گلزنی قرار گرفت اما این بار ضربه او با مهار آدریان همراه شد. در دقیقه 25 و روی پاس عرضی و عجیب سبایوس، سادیو مانه می توانست گل اول لیورپول را به ثمر برساند اما ضربه او توسط برند لنو مهار شد.

 

دقایقی بعد نیکلاس په په با یک ضربه مواج و فنی دروازه لیورپول را تهدید کرد اما شوت او با اختلاف کمی راهی بیرون زمین شد.

 

در دقیقه 36 آرسنال تا آستانه زدن گل اول پیش رفت اما نیکلاس په په در موقعیتی تک به تک توپ را به آدریان کوبید و این فرصت از دست رفت.

 

 

 

این موقعیت سوزی ها در نهایت باعث شد در دقیقه 40 لیورپول به گل برسد. ارسال آرنولد با ضربه سر دقیق ماتیپ همراه شد و مرسی سایدی ها در شرایطی که نمایش چندان خوبی در نیمه اول ارائه ندادند، با برتری 0-1 راهی رختکن شدند.

 

اما لیورپول نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در همان ابتدا به گل رسید. خطای بچه گانه داوید لوییز روی محمد صلاح باعث شد مرسی سایدی ها صاحب یک ضربه پنالتی شوند و خود محمد صلاح به زیبایی آن را تبدیل به گل کرد.

 

 

 

در دقیقه 53 و روی پاس عمقی په په، اوبامیانگ در موقعیتی تک به تک فرصت خوبی برای کاهش اختلاف داشت اما اینقدر تعلل کرد که مدافعان لیورپول سر رسیدند.

 

اما در دقیقه 59 محمد صلاح موفق شد به زیبایی از سد داوید لوییز گذر کند و بعد از ورود به محوطه، با یک بغل پای تماشایی گل سوم لیورپول را نیز به ثمر رساند.

 

 

دقایقی بعد روبرتو فرمینو برای گلزنی شانس خود را امتحان کرد اما ضربه او با عکس العمل برند لنو همراه شد. در ادامه جریان بازی کاملا آرام دنبال شد و اگرچه آرسنال برای کاهش اختلاف تلاش می کرد، اما قادر به خلق موقعیت خاصی روی دروازه آدریان نبود و توپ بیشتر در میانه میدان دیده می شد.

 

اما در دقیقه 84 آرسنال به گل رسید. پاس عرضی اوبامیانگ با کنترل و ضربه دقیق لوکاس توریرا همراه شد و آرسنال اختلاف را به دو گل رساند.

 

در لحظات پایانی آرسنال تلاش زیادی برای زدن گل دوم داشت که به نتیجه نرسید و در نهایت لیورپول با نتیجه 1-3 آرسنال را مغلوب کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.