حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1634276/29 زمان: 14:40   1398/06/11 بازدید: 97,922

ایکاردی در راه پاریس

بمب نقل و انتقالاتی پی اس جی در آستانه انفجار

مائورو ایکاردی بمب روز آخری نقل و انتقالات دنیا خواهد بود. ستاره ای که پس از اختلافات گسترده با باشگاه اینتر، قرار است راهی پی اس جی شود.

به گزارش "ورزش سه"، پنجره نقل و انتقالات فوتبال اروپا امشب بسته خواهد شد اما هنوز نام های بزرگی هستند که تکلیف شان مشخص نشده و احتمالا تا امشب روشن می شود که مقصد بعدی شان چه تیمی خواهد بود.

باشگاه پی اس جی که هفته ها درگیر واگذاری نیمار به بارسلونا بود و در نهایت ستاره برزیلی ترجیح داد یک فصل دیگر در پاریس بماند، شب گذشته سرخیو ریکو گلر اسپانیایی را به خدمت گرفت و امروز قرار است دو انتقال دیگر را نیز رسمی کند. یکی کیلور ناواس دروازه بان رئال خواهد بود و دومی مائورو ایکاردی ستاره آرژانتینی اینتر.

 

 

 

 

رسانه های ایتالیایی امروز خبر دادند که مائورو ایکاردی پس از تمدید یک ساله با اینتر، به صورت قرضی و با بند خرید دائمی احتمالا 65 میلیون یورویی به پی اس جی خواهد پیوست. ایکاردی پس از موافقت با پیشنهاد پی اس جی امروز راهی پاریس خواهد شد و تا قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات، قراردادش را امضا خواهد کرد.

 

او که اخیرا با اینتر درگیری های قضایی نیز پیدا کرده و به سبب بیرون گذاشته شدن از تیم، از باشگاه ایتالیایی شکایت کرده است، می تواند در پاریس روزهای خوبی را در پیش داشته باشد و بار دیگر به فرم خوب خود برگردد. با توجه به مصدومیت کیلیان امباپه و ادینسون کاوانی به نظر می رسد ایکاردی خیلی زود به ترکیب ثابت پی اس جی راه یابد.

ایکاردی هفته های اخیر مورد توجه ناپولی و یوونتوس قرار داشت و مقطعی گفته می شد راهی موناکو خواهد شد اما در نهایت به نظر می رسد مقصد نهایی او پی اس جی خواهد بود.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.