حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1635249/9 زمان: 18:02   1398/06/16 بازدید: 3,123

مشکل قاضی تا یکشنبه هفته آینده حل می شود

مهاجری: توقعات مردم قائمشهر را برآورده می کنیم

سرمربی نساجی می گوید از عملکرد بازیکنانش راضی است.

به گزارش "ورزش سه"، رضا مهاجری در این باره گفت: بچه ها با وجود کاستی هایی که در بخش مدیریتی است خیلی با انگیزه هستند. البته مدیران هم دارند تلاش می کنند مشکلات حل شود تا بازیکنان با ذهنی بازتر کارشان را انجام بدهند. تا همین جا هم بچه ها با توجه به بضاعت شان خوب بازی کرده اند اما من می دانم پتانسیل آنها خیلی بالاتر از این حرف ها است ولی این مستلزم حمایت مسوولان است.

 

او ادامه داد: واقعا بعد از بازی با پیکان متوجه شدم مسوولیت مان چقدر سنگین است و چقدر توقعات از ما بالا است. ما باید تمام تلاش مان را برای خوشحالی هواداران انجام بدهیم، در مورد نتیجه حرفی نمی زنم ولی قول می دهم تمام تلاش مان را برای موفقیت این تیم و خوشحالی هواداران مان انجام بدهیم.

سرمربی نساجی در مورد اینکه تیمش هنوز نیاز به تقویت دارد هم گفت: ما 9 بازیکن را از دست دادیم که 6 نفر از آنها در رتبه بندی جزو نفرات اول تا ششم ما بودند اما بچه هایی که اضافه شدند دارند تلاش می کنند. البته من خودم هم به این موضوع رسیده ام که تیم نیاز به حمایت فنی و در بعضی از پست ها نیاز به تقویت دارد.

 

مهاجری در مورد دلیل اضافه نشدن قاضی به تیم هم گفت: کمیته تعیین وضعیت هنوز مجوز بازی او و چند بازیکن دیگر را صادر نکرده است اما طبق قولی که مدیران باشگاه داده اند قرار است این مساله تا یکشنبه هفته آینده حل شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.