حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1635680/29 زمان: 16:30   1398/06/19 بازدید: 60,721

توتواسپورت:

تمایل PSG برای فروش نیمار در ژانویه

نشریه ایتالیایی از تمایل باشگاه پاری سن ژرمن برای خلاصی از دست نیمار در انتقالات زمستانی خبر داد.

به گزارش "ورزش سه"، تابستان امسال نیمار سوژه شماره یک نقل و انتقالات بود. هفته ها ستاره برزیلی همه چیز را معطوف به خود کرده بود و در نهایت بازگشت او به بارسا میسر نشد و او در پی اس جی ماند.

 

 

 

 

نیمار که تابستان 2017 بارسا را به شکلی عجیب ترک کرد و علیه بارسا در دادگاه پرونده نیز تشکیل داد، با ابراز پشیمانی قصد بازگشت داشت اما در نهایت پی اس جی حاضر نشد با بازگشت او موافقت کند. بارسا سه دور مذاکرات فشرده با پی اس جی داشت در حالی که پول کافی برای چنین انتقالی نداشت و مشخص بود که به نتیجه ای نخواهد رسید. علاوه بر بارسا، یوونتوس و رئال هم مایل به جذب نیمار بودند. یوونتوس یک پیشنهاد نیز ارائه داد(100 میلیون یورو به علاوه دیبالا) اما رئال اقدامی در این زمینه نکرد و ترجیح داد در سایه بماند.

 

 

 

 

امروز نشریه توتواسپورت چاپ تورین ادعا کرد که داستان نیمار به پایان نرسیده و لئوناردو مدیر ورزشی پی اس جی مایل است تا ستاره برزیلی را در زمستان به تیمی دیگر منتقل کند. او به خوبی می داند که نیمار علاقه ای برای بازی در پی اس جی ندارد و ادامه حضور او می تواند باعث ایجاد حواشی در رختکن شود. در ورزشگاه پارک دو پرنس نیز نیمار مخالفان زیادی دارد و احتمالا این فضا روی پی اس جی تاثیر منفی خواهد داشت.

رئیس باشگاه بارسلونا چند روز پیش تاکید کرد که در زمستان برای جذب نیمار تلاش نخواهند کرد ولی اگر نیمار در فهرست فروش قرار بگیرد، احتمال اینکه بارسلونا تغییر عقیده بدهد، وجود دارد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.