حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1636032/42 زمان: 20:39   1398/06/21 بازدید: 6,308

جولیان ناگلسمان:

امیدوارم تیمو ورنر مقابل بایرن مونیخ آماده باشد

جولیان ناگلسمان، سرمربی جوان لایپزیش، مدعی شد تیمش برای پیروزی مقابل بایرن مونیخ قرار می گیرد.

به گزارش "ورزش سه"، لایپزیش فصل را فوق العاده آغاز کرده و با کسب سه پیروزی از سه بازی ابتدایی با اقتدار در صدر جدول قرار گرفته است. آنها در ابتدای هفته بعد در دیداری دشوار به مصاف بایرن مونیخ، تیم رتبه دوم جدول می روند و جولیان ناگلسمان ابراز امیدواری کرد تیمو ورنر، ستاره 22 ساله لایپزیش در این دیدار آماده باشد.

 

 

جولیان ناگلسمان در کنفرانس خبری امروز خود گفت: "کیفیت فردی همیشه می تواند بسیار مهم باشد، بنابراین اگر ما یک تیمو ورنر آماده در اختیار داشته باشیم می تواند برای ما اهمیت زیادی داشته باشد. تیمو ورنر در تمرینات دیروز بسیار آماده بود و او می تواند یک عامل بسیار مهم برای ما بوده و بایرن مونیخ را اذیت کند.

 

من می خواهم تیمم مقابل بایرن برنده شود و ما با این رویکرد وارد بازی می شویم. کسب نتیجه خوب مقابل بایرن می تواند صدرنشینی شما را طولانی تر کند، اما شما باید هر هفته عملکرد خوبی ارائه دهید. اگر در برابر بایرن پیروز شویم و بعد از آن در بازی دیگری مغلوب شویم، انگار پیروزی مقابل بایرن دیگر مهم نیست.

 

بازی کردن توماس مولر یا فیلیپ کوتینیو؟ گرچه ما به این موضوع فکر می کنیم اما در کل سبک بایرن مونیخ تغییر نمی کند. ما در حضور کوتینیو یا مولر به جزئیات نمی پردازیم. آنها بازیکنان متفاوتی هستند اما صفت های مشترکی نیز وجود دارد. من در ذهن خودم به اینکه کدام بازیکن بازی می کند فکر کرده و برای آن آماده می شوم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.