حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1636033/42 زمان: 21:00   1398/06/21 بازدید: 20,052

ایگواین: خوشحالم دوباره کنار رونالدو بازی می کنم

گونسالو ایگواین، ستاره آرژانتینی یوونتوس از بازی کردن دوباره کنار کریستیانو رونالدو خوشحال است.

به گزارش "ورزش سه"، گونسالو ایگواین در بین فصول 2009 تا 2013 در ترکیب رئال مادرید کنار کریستیانو رونالدو به میدان رفت و حالا این اتفاق دوباره در تورین رخ داده است. اخبار زیادی در تابستان در مورد جدایی ایگواین مطرح شده، اما او مدعی شد از همان ابتدا می خواسته در تورین باقی بماند.

 

گونسالو ایگواین گفت: "به محض بازگشت به تورین ایده روشنی داشتم و می خواستم در یوونتوس بمانم. صادقانه بگویم وقتی برگشتم هیچ کس به من چیزی نگفت. من سعی می کنم ارزش های خود را در یوونتوس نشان دهم. یووه یک تیم فوق العاده و دارای هواداران بزرگ است و من خوشحالم که اینجا هستم.

 

 

تغییر شماره از 9 به 21؟ این انتخاب من بود. من تصمیم گرفتم که شماره خود را به 21 تغییر دهم؛ روزی که دخترم به دنیا آمد. این تصمیمی بود که از ته قلب گرفته شده و من را خوشحال کرد. این همان دلیلی است که من شماره 21 را انتخاب کردم."

 

ایگواین بین سال های 2009 تا 2013 در کنار کریستیانو رونالدو در رئال مادرید بازی کرد و این زوج دوباره در یوونتوس همبازی شده اند.

 

ایگواین گفت: "من سالها کنار کریستیانو بازی نکرده بودم و وقتی از رئال مادرید رفتم او جوان تر بود. حالا من رونالدو را یک بازیکن کامل تر می دانم که جاه طلب تر شده و سعی در برنده شدن همه چیز و ثبت رکورد های جدید دارد. من نیز خیلی خوشحالم که دوباره کنار رونالدو بازی می کنم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.