حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1638008/4 زمان: 22:02   1398/06/29 بازدید: 8,464

فرکی: حیف که بازی ما را مردم ندیدند

سرمربی موفق پیکان در پایان جدال با ماشین سازی برابر رسانه ها قرار گرفت و از روز خوب تیمش بعد از برتری شش گله گفت.

به گزارش "ورزش سه"، پیکان امروز در یک بازی برتر موفق شد با شش گل ماشین سازی را از پیش رو بردارد و بهترین پیروزی هفته را به نام خود کرد. حسین فرکی با تمجید از عملکرد شاگردانش در پایان این بازی گفت: امروز برای کسب اولین 3 امتیاز خانگی مصمم بودیم که به آن رسیدیم. بازی ما همزمان با دیگر بازی‌ها بود و متاسفانه مردم نتوانستند بازی خوب ما را ببینند.

 

در شرایطی که پیکان نیمه اول را نیز با پیروزی راهی رختکن شده بود، فرکی عملکرد شاگردانش در نیمه دوم را ایده آل توصیف کرد و گفت: ما یک نیمه خوب نبودیم و نیمه دوم بهتر بودیم. در بازی‌های قبل هم نمایش خوبی داشتیم و با نتیجه‌ای که امروز  رقم خورد ثابت شد که روند رو به رشدی در پیش گرفته‌ایم. همین که تا هفته چهارم لیگ موفق شده‌ایم 10 گل به ثمر برسانیم نشان می‌دهد که تیم خوب و با کیفیتی داریم. البته که تغییرات زیادی در تیم ایجاد شده و من بارها گفته بودم باید به بازیکنان تیم ما فرصت داد.

 

فرکی با اشاره به بازی قبلی این تیم در بوشهر و شرایط بدنی بازیکنانش گفت: امروز نگران این بودم که مبادا بازیکنانم از لحاظ بدنی کم بیاورند از این جهت که در بازی قبل هوای بوشهر بسیار گرم و شرجی بود و توان زیادی از ما گرفت. ضمن اینکه ما یک روز کمتر از ماشین‌سازی استراحت کرده بودیم. با این حال خوشبختانه بازیکنان ما از لحاظ بدنی کم نیاوردند  و در این زمینه هم نشان دادند که شرایط خوبی دارند.


سرمربی پیکان با تمجید از عملکرد تیم رقیب در بازی امشب گفت: آنها در 3 بازی ابتدایی خود مقابل مدعیانی چون استقلال، سپاهان و شهر خودرو عملکرد خیلی خوبی داشتند و بردن آنها با این نتیجه واقعا کار هر تیمی نبود. در واقع شاگردانم امروز دست به کار بزرگی زدند و باید از آنها تشکر کنم. ما برای این بازی فقط 24 ساعت اجازه خوشحالی داریم و بعد از آن باید به بازی‌های آینده فکر کنیم.


صحبت‌های پایانی فرکی به تمجید از بازیکنانش و ایمانی که نسبت به آنها دارد، اختصاص داشت و او در اینباره گفت: آینده خوبی را برای تیمم می‌بینم چرا که تیم خوبی داریم. بازیکنانم امروز کیفیت بالای خودشان را نشان دادند و باید تلاش کنیم که این روند ادامه پیدا کند. در آخر می‌خواهم این برد را تقدیم به هواداران تیم‌مان کنم البته ما هوادار آنچنانی هم نداریم. برد تقدیم به خانواده کارمندان کارخانه پیکان و آنهایی که به هر شکلی تیم‌مان را دوست دارند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.