حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1638265/42 زمان: 19:50   1398/06/30 بازدید: 9,104

بایرن 4 - 0 کلن؛ روز درخشش تازه واردها

بایرن مونیخ با درخشش رابرت لواندوفسکی و درخشش بازیکنان تازه وارد با چهار گل کلن را مغلوب کرد.

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ بعد از ارائه یک نمایش درخشان در مقابل ستاره سرخ در لیگ قهرمانان، امروز نیز در مقابل کلن و با درخشش دوباره رابرت لواندوفسکی و گل های ایوان پریشیچ و فیلیپ کوتینیو پیروز شده و در پایان هفته پنجم یازده امتیازی شود.

 

بایرن مونیخ بازی را بسیار خوب آغاز کرد و در همان دقیقه سه به گل اول رسید. پاس عمقی کیمیچ باعث شد لواندوفسکی تک به تک شود و ضربه او بعد از برخورد به بازیکنان کلن وارد دروازه شد.

 

 

 

در دقیقه 14 بایرن مونیخ تا آستانه زدن گل دوم نیز پیش رفت اما ضربه ایستگاهی فیلیپ کوتینیو به دیرک دروازه حریف برخورد کرد.

 

در ادامه جریان بازی آرام شده و بیشتر در میانه میدان دنبال شد. در اواسط نیمه اول و روی حرکت زیبای کوتینیو، ایوان پریشیچ در گوشه محوطه صاحب موقعیت شد اما ضربه زمینی او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

 

در دقیقه 41 کاینز با یک ضربه محکم دروازه بایرن را تهدید کرد اما مانوئل نویر این ضربه را مهار کرد. در دقیقه 45 بایرن تا آستانه زدن گل دوم پیش رفت اما ضربه چیپ لواندوفسکی بعد از گذر از سد دروازه بان روی سقف دروازه فرود آمد و در نهایت بایرن با برتری 0-1 راهی رختکن شد.

 

اما باواریایی ها نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کردند و در دقیقه 48 به گل دوم هم دست یافتند. باز هم با ارسال کیمیچ، این بار لواندوفسکی با پروازی بلند موفق به گلزنی شده و خودش و تیمش را دو گله کرد.

 

در دقیقه 59 و با متوقف شدن کوتینیو در محوطه بایرن صاحب یک ضربه پنالتی شده و اهیزیبوئه نیز اخراج شد. در ادامه خود کوتینیو این موقعیت را تبدیل به گل کرد و بایرن 0-3 از حریف پیش افتاد.

 

 

دقایقی بعد جاشوا کیمیچ تا آستانه زدن گل چهارم بایرن نیز پیش رفت اما ضربه فنی او با بدشانسی به دیرک دروازه کلن برخورد کرد. در دقیقه 70 کوردوبا در گوشه محوطه بایرن صاحب موقعیت شد اما ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

 

اما در دقیقه 74 و روی پاس کوتینیو، ایوان پریشیچ صاحب موقعیت شد و با یک ضربه زیبا و دقیق گل چهارم را نیز به ثمر رساند.

 

در ادامه جریان مسابقه آرام شد و بایرن که از پیروزی خود اطمینان داشت بازی را اداره کرد. در لحظات پایانی نویر دو بار با عکس العملی فوق العاده دروازه تیمش را نجات داد تا بایرن در نهایت با چهار گل کلن را مغلوب کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.