حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1638274/42 زمان: 20:22   1398/06/30 بازدید: 25,834

سیتی 8 - 0 واتفورد؛ به خاک و خون کشیدند!

منچسترسیتی با ارائه نمایشی فوق العاده در دقایق ابتدایی در نهایت موفق شد با هشت گل واتفورد را مغلوب کند.

 

به گزارش "ورزش سه"، سیتی در 18 دقیقه ابتدایی برابر واتفورد پنج بار موفق به گلزنی شده و از این حیث در تاریخ لیگ برتر رکورددار شد. سیتیزن ها در ادامه و در نیمه دوم نیز نمایش درخشانی ارائه دادند و در نهایت توانستند با هشت گل رقیب نگون بخت خود را بدرقه کنند.

 

 

بازی با برتری سیتی آغاز شد و این تیم در همان دقیقه یک و روی ارسال کوین دی بروین و ضربه تمام کننده داوید سیلوا در دهانه دروازه به گل اول رسید.

 

 

حملات سیتی ادامه یافت و این تیم در دقیقه هفت با متوقف شدن ریاض محرز صاحب یک ضربه پنالتی شد که سرخیو آگوئرو آن را تبدیل به گل کرد.

 

در دقیقه 12 سیتیزن ها در موقعیتی خوب صاحب یک موقعیت ایستگاهی شدند که ریاض محرز موفق شد آن را تبدیل به گل سوم سیتی کند.

 

 

در دقیقه 15 و با پاس ضربه سر آگوئرو، برناردو سیلوا در دهانه دروازه صاحب بخت گلزنی شد و با یک ضربه سر چکشی زننده گل چهارم لقب گرفت.

 

توفان سیتی ادامه یافت و در شرایطی که واتفورد حرفی برای گفتن نداشت، این بار روی ارسال زمینی آگوئرو، نیکلاس اوتامندی در مقابل دروازه خالی گل پنجم را نیز به ثمر رساند.

 

 

در دقیقه 27 سیتی تا آستانه زدن گل ششم نیز پیش رفت اما ضربه آگوئرو روی پاس دی بروین به دیرک دروازه حریف برخورد کرد.

 

در اواخر نیمه اول این بار ضربه سر آگوئرو بعد از برخورد با فورستر به دیرک دروازه هم خورد تا بدشانسی های ستاره آرژانتینی تکمیل شده و در نهایت سیتی با برتری قابل توجه 0-5 راهی رختکن شود.

 

سیتی نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و در دقیقه 48 به گل ششم هم دست یافت. روی پاس دی بروین، برناردو سیلوا با حرکتی انفرادی و ضربه ای دقیق در محوطه یک بار دیگر موفق به گلزنی شد.

 

 

 

اما این پایان کار نبود و همین همکاری دوباره منجر به گل شد. ارسال دی بروین از سمت راست با ضربه تمام کننده برناردو سیلوا همراه شد و ستاره پرتغالی هت تریک کرد.

 

 

در دقیقه 66 سیتی تا آستانه زدن گل هشتم نیز پیش رفت اما این بار ضربه سر ریاض محرز به دیرک دروازه واتفورد برخورد کرد.

 

در دقیقه 74 جرارد دلوفئو می توانست یکی از گل های خورده واتفورد را جبران کند اما ضربه او از گوشه محوطه با مهار ادرسون همراه شد.

 

اما در دقیقه 85 سیتی به گل هشتم رسید. روی پاس محرز، دی بروین در محوطه صاحب فرصت شد و با یک ضربه زیبا زننده گل هشتم لقب گرفت تا در نهایت سیتی با هشت گل واتفورد را مغلوب کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.