حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1638315/1 زمان: 23:11   1398/06/30 بازدید: 33,674

دوست داشتم فاتی برای تیم ملی پرتغال بازی کند

بوری فاتی، پدر آنسو فاتی ستاره ۱۶ ساله باشگاه بارسلونا، در مصاحبه ای اعلام کرد دوست دارد پسرش برای تیم ملی پرتغال به میدان برود اما با توجه به شرایط پیش آمده احتمالا او ملیت کشور اسپانیا را قبول خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، همیشه در فوتبال به این موضوع بر خورده بودیم که باشگاه های مختلف برای جذب یک ستاره به رقابت با یکدیگر بپردازند تا آن بازیکن را به عضویت خود در آورند اما کمتر شنیده بودیم چند تیم ملی برای راضی کردن یک بازیکن برای بازی در آن کشور به رقابت با یکدیگر بپردازند. اتفاقی که حالا برای آنسو فاتی جوان رخ داده است و فدراسیون های دو کشور اسپانیا و پرتغال در تلاش برای به عضویت در آوردن این ستاره جوان تحت ملیت خود هستند.

 


چندی پیش عنوان شد که فاتی به دلیل ملیت گینه ایش و این که این کشور از مناطق تحت تملک کشور پرتغال است علاقه دارد به عضویت تیم ملی پرتغال درآید اما امروز روزنامه آبولا در گزارشی عنوان کرد این امکان برای فاتی وجود ندارد که در عرصه ملی برای کشور پرتغال به میدان برود زیرا فاتی برای تحقق این هدف نیاز به این موضوع داشت که متولد این کشور باشد و یا یکی از بین پدر یا مادرش ملیت پرتغالی داشته باشند. مواردی که هیچ کدام از آن ها شامل حال فاتی نمی شود و به احتمال قریب به یقین او طی روز های آینده ملیت کشور اسپانیا را قبول خواهد کرد.


اتفاقی که البته خوشایند خانواده او نیست و پدر او نیز در مصاحبه ای پیرامون همین موضوع عنوان کرد: "آرزوی من این بود که آنسو را در پیراهن کشور پرتغال ببینم اما حالا فکر می کنم این اتفاق غیر ممکن خواهد بود. مدتی پیش با فدراسیون پرتغال در همین رابطه مذاکرات مثبتی نیز انجام دادیم اما بعد از آن دیگر هیچ اتفاق امیدوار کننده ای رخ نداد."


بوری فاتی، پدر این ستاره ۱۶ ساله بارسلونا، در ادامه به علاقه شدید فدراسیون اسپانیا به آنسو اشاره کرد و گفت:" فدراسیون اسپانیا طی هفته های اخیر تماس های مکرری با ما گرفته است. آن ها برای این موضوع بسیار مصمم هستند."


با این اخبار احتمالا باید طی روزهای آینده منتظر اعلام خبر رسمی قبول ملیت اسپانیایی توسط آنسو فاتی باشیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.