حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1638498/41 زمان: 19:02   1398/06/31 بازدید: 23,870

از طرف کنعانی از استقلالی‌ها عذرخواهی می‌کنم؛

بیرانوند: حس می‌کردم برای استقلال پنالتی بگیرند

علیرضا بیرانوند می گوید از خالی بودن سکوها در دربی ناراحت شده است.

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا بیرانوند که در دربی 90 نمایش درخشانی داشت و توانست با مهار پنالتی علی کریمی، پیروزی ارزشمند تیمش را پایه گذاری کند، در گفتگو با خبرنگاران پس از پایان بازی به سوالات آنها پاسخ داد.

 

از خالی بودن سکوها احساس ناراحتی کردم


  خیلی خوشحالم که اتفاق خوبی برای تیم ما رخ داد. دومین خوشحالی من برای هواداران عزیز است که ما را تنها نگذاشتند. اولین بارم بود که بعد از هفت دربی سکوها را خالی دیدم و ناراحت شدم. خوشحالم هواداران بازی خوبی را مشاهده کردند و خوشحالم از اینکه این شانس نصیب پرسپولیس شد که سه امتیاز را کسب کنیم.

 

این حس را داشتم که برای استقلال پنالتی می گیرند


او درباره مهار پنالتی گفت: زدن پنالتی در دربی برای هر بازیکنی سخت است. قبل از بازی این حس را داشتم که یک پنالتی برای استقلال گرفته می‌شود. روی تمام بازیکن‌ها تصویرسازی کرده بودم. این قرعه به علی کریمی افتاد و خدا را شکر پنالتی را مهار کردم.

 

از طرف کنعانی از هواداران استقلال عذرخواهی می کنم


بیرانوند درباره درگیری بازیکنان دو تیم و اینکه بعد از هر درگیری برای بازیکنان و هواداران دست می‌زد، گفت: از طرف حسین کنعانی زادگان از استقلالی‌ها عذرخواهی می‌کنم. حسین نباید توپ را به سمت هواداران پرتاب می‌کرد. من از هواداران خواستم که بازیکنان را تشویق کنند تا کمی جو بازی عوض شود.

 

قبل از دربی حتی جواب خانواده را هم نمی دهیم


وی درباره مهار پنالتی در جام جهانی و دربی اظهار کرد: نباید تمام این پنالتی‌ها را با هم مقایسه کرد. هر کدام جایگاهی دارد. جام جهانی، جام ملت‌ها و دربی با هم فرق دارند. استرسی که در دربی وجود دارد بیش از جام جهانی است. قبل از بازی تمام تمرکزمان را روی بازی می‌گذاریم. حتی در هتل هم جواب خانواده را نمی‌دهیم.

 

تیرک را بوس کردم تا از او تشکر کنم


بیرانوند درباره بوسیدن دیرک دروازه بعد از بازی نیز تاکید کرد: از دیرک دروازه تشکر کردم که تاکنون یار من در بازی‌ها بوده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.