حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1638514/48 زمان: 19:36   1398/06/31 بازدید: 56,180

می‌دانستم برای استقلال پنالتی می‌شود

بیرانوند: جای فرشید اسماعیلی در دربی خالی بود!

گلر تیم پرسپولیس گفت: شاید باور نکنید اما من دو روز است که تصویر سازی می‌کنم که پنالتی برای استقلال اتفاق می‌افتد.

به گزارش "ورزش سه" علیرضا بیرانوند در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ما گفت: خدا را شکر توانستیم هواداران را راضی کنیم. دربی شرایط خاصی دارد و من یک مقدار ناراحت هستم. سکوها از هر دو طرف خالی بود. من در هفتمین دربی خودم هستم و انتظار داشتم سکوها پر شود و هواداران بیایند. متاسفانه نمی‌دانم چه دلیلی داشت که نیامدند. تبریک به هواداران و بازیکنان و مدیرعامل باشگاه.


وی در مورد دفع ضربه پنالتی گفت: شاید باور نکنید اما من دو روز است که تصویر سازی می‌کنم که پنالتی برای استقلال اتفاق می‌‍افتد. حتی فکر می‌کردم که استقلال دو پنالتی داشته باشد و آن را تصور کرده بودم. بر روی سه بازیکن که وریا غفوری، علی کریمی و داریوش شجاعیان بودند زوم کردم که قرعه به علی کریمی بود. این بازیکن را از تیم ملی می‌شناختم و در کنار وریا بیشترین وقت را با هم می‌گذراندیم. می‌دانستم امروز چه اتفاقی می‌افتد.


ترابی در مصاحبه خود گفت اگر مسی در استقلال باشد، بیرانوند پنالتی آن را می‌گیرد. بیرانوند در این خصوص گفت: مهدی لطف دارد. چون خودش در تمرین پنالتی زیاد هدر داده است. پنالتی زدن در دربی شرایط خاص خودش را دارد. البته باید جای فرشید اسماعیلی را نیز خالی بدانیم. من اصلا اهل کری نیستم اما می‌خواست جبران کند که نبود.


گلر پرسپولیس در ادامه گفت: من از طرف حسین کنعانی از هواداران استقلال عذرخواهی می‌کنم. او نباید توپ را به سمت هواداران پرتاب می‌کرد. این تیم پنالتی از دست داده بود و هواداران عصبی بودند. دست بلند کردم تا بازیکنان را به جای سنگ پرتاب کردن تشویق کنند. برای شجاع خیلی خوشحال هستم که بعد از مدت ها مقابل سرمربی تیم ملی بازی کرد و در آینده اتفاقات خوب برای او رخ می‌دهد. برای خودم نیز خوشحالم که مقابل ویلموتس عملکرد مناسبی داشتم چون ایشان از من تعریف کرده بودند. به آقای تاج تبریک می‌گویم که ویلموتس را پایین آوردند و با بازیکنان دست دادند. این اتفاق برای اولین بار در تاریخ افتاد.


بیرانوند در مورد وضعیت مالی پرسپولیس گفت: الان هفته چهارم است و دیروز انصاری فرد برای ما صحبت کرد و قول خوبی به ما داد. امیدوارم قبل از بازی با سپاهان مدیرعامل به وعده اش عمل کند.


این بازیکن درباره آینده خود گفت: من یاد 5.6 سال قبل می‌افتم که پشت سر هم به باشگاه می‌آمدم و قرارداد منعقد نمی‌شد. امسال هم این اتفاق می‌افتد و قرارداد خوبی با پرسپولیس می‌بندم.


در ادامه خبرنگاران مارک عطر بیرانوند را پرسیدند که او جواب داد: این عطر را مهدی طارمی به من هدیه داد. خیلی گران است. ما عطر مشهدی می‌زنیم اما طارمی اورجینال می‌خرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.