حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1638522/46 زمان: 19:51   1398/06/31 بازدید: 41,383

پنالتی تمرکز بنیادی‌فر را گرفت؛

نوید مظفری: احمدزاده و غلامی هم باید اخراج می‌شدند

نوید مظفری معتقد است علاوه بر علی کریمی دو بازیکن دیگر هم باید در دربی پایتخت اخراج می شدند.

به گزارش "ورزش سه"، نوید مظفری کارشناس داوری فوتبال درباره عملکرد موعود بنیادی فر در دربی پایتخت گفت: بعد از اعلام پنالتی، تمرکز داور از بین رفت. مخصوصا در نیمه دوم این خیلی واضح تر شد که داور تمرکز لازم را در کنترل و جریمه شخصی بازیکنان ندارد.


او در ادامه گفت: با اینکه در دقیقه 88 کارت زرد دوم بازیکن استقلال (علی کریمی) صحیح بود و او به درستی اخراج شد، اما در صحنه های دیگری اشتباهاتی رخ داد.


در دقیقه 78 فرشاد احمدزاده نزدیک خط طولی باید کارت زرد می گرفت. به خاطر ضربه ای که با آرنج به صورت بازیکن استقلال زد. اگر شدت زیادتر بود، کارت باید قرمز می شد اما اینجا زرد کافی بود.

 

در اتفاقات دقیقه 91، بازیکن شماره 22 استقلال (سیاوش یزدانی) که عامل خطا بود، اصلا اخطار نگرفت در حالی که باید جریمه می شد. فرشاد احمدزاده اینجا کارت زرد گرفت که اگر در دقیقه 78 هم کارت گرفته بود، اینجا باید اخراج می شد.

 

همچنین بازیکن روی نیمکت استقلال (عارف غلامی) در همین صحنه از داور کارت زرد گرفت و سپس برای داور دست زد. اگر اینجا داور اقتدار بیشتری داشت، به خاطر دست زدن هم یک کارت زرد دیگر می داد و بازیکن اخراج می شد.

 

مظفری در پایان گفت: به نظر من داور تمرکز زیادی نداشت و جریمه های شخصی خیلی جالب نبود. نیمه دوم هم کار سخت تر شد. خوب شد که در محوطه جریمه اتفاق خاصی نیفتاد.

 

گفتنی است، در بین دو نیمه هم نوید مظفری در گفت و گو با ورزش سه اعلام کرده بود که خطای پنالتی به سود استقلال به اشتباه اعلام شد و در عین حال به خاطر جلو آمدن بیرانوند، ضربه باید تکرار می شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.