حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1641898/50 زمان: 13:33   1398/07/15 بازدید: 7,670

اسپالتی و پیولی؛ گزینه‌های اصلی جانشینی جامپائولو

با وجود پیروزی آث میلان بر جنوا در آخرین بازی خود جایگاه مارکو جامپائولو روی نیمکت این تیم بسیار لرزان به نظر می‌رسد و ممکن است او به زودی جایش را به مربی دیگری بدهد.

به گزارش "ورزش سه"، با وجود آنکه آث میلان در آخرین بازی خود در فصل جاری سری آ موفق شد در خانه جنوا با نتیجه 2-1 به پیروزی برسد ولی روسونری در حال حاضر با گذشت هفت هفته از فصل جدید تنها 9 امتیاز اندوخته و در رتبه سیزدهم جدول سری آ قرار دارد. این شرایط برای مدیران میلان و هوادارانش غیر قابل تحمل بوده و احتمال اخراج مارکو جامپائولو را بسیار افزایش داده است.

 

 

بر اساس گزارش‌های رسانه‌ای، لوچانو اسپالتی، استفانو پیولی و حتی گنارو گتوزو، سرمربی سابق میلان گزینه‌های اصلی جانشینی جامپائولو هستند که مدیران باشگاه در حال بررسی آنها هستند.

 

با این‌حال به نظر می‌رسد اسپالتی و پیولی گزینه‌های اصلی برای جانشینی جامپائولو باشند و مدیران میلان تمایل کمتری به گنارو گتوزو دارند. اسکای اسپورتز ایتالیا با تایید این اخبار گفت مدیریت میلان در حال بررسی گزینه‌ها است و احتمال اخراج جامپائولو هر لحظه وجود دارد.

 

 

بر اساس این گزارش احتمال بازگشت گتوزو به سن‌سیرو هم وجود دارد ولی این تنها در شرایطی ممکن خواهد بود که پائولو مالدینی ابتدا از باشگاه کناره‌گیری کند. دیگر رسانه‌های ایتالیایی از رودری گارسیا و کلودیو رانیری هم به عنوان گزینه‌های احتمالی میلان یاد کرده‌اند ولی بعید به نظر می‌رسد این شایعات چندان به واقعیت نزدیک باشد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.