حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1642133/29 زمان: 14:45   1398/07/16 بازدید: 157,696

آقای زیدان دیگر بس است

این بیل خشمگین؛ تصمیم جدایی قطعی شد (عکس)

گرت بیل ستاره ولزی رئال مادرید از رفتارهای زیدان به ستوه آمده و به این اطمینان رسیده است که تابستان بعد از رئال جدا شود.

به گزارش "ورزش سه"، گییِم بالاگه، خبرنگار اسکای اسپورتس و نشریه آاس امروز با انتشار یک گزارش، خبر از تصمیم قطعی گرت بیل برای جدایی از رئال در تابستان آتی داد. خبری که به تیتر یک شماره امروز آاس نیز بدل شده است.

 

 

 

 

نیمکت نشینی گرت بیل در هفته دوم لیگ قهرمانان برابر بروژ، تیر خلاصی بود به صبوری طولانی مدت گرت بیل و او خشمگین و حیران دیگر قصد ادامه کار در رئال را ندارد.

بیل که شروع خوبی در این فصل داشته و یکی از بهترین های تیمش محسوب می شود، در میان ناباوری و در حالی که نه مصدوم بود و محروم، از سوی زیدان در فهرست نهایی بازی با بروژ قرار نگرفت. رئال به زحمت از آن بازی یک تساوی گرفت و نبود بیل را به وضوح احساس کرد. زیدان هیچ توضیحی برای خارج کردن بیل از فهرست نداشت و این باعث خشم بیشتر ستاره ولزی شده است. بیل اعتقاد دارد که زیدان با او رفتاری کاملا غیرمنصفانه دارد و در صورت ادامه حضور سرمربی فرانسوی دیگر جایی برای او در رئال نخواهد بود.

 

 

 

 

او در هفته های پایانی مقطع اول حضور زیدان در رئال به یک نیمکت نشین بدل شد و پس از فینال لیگ قهرمانان 2018 رسما از تمایلش برای جدایی خبر داد ولی استعفای زیدان باعث چرخش 180 درجه ای بیل شد و او در رئال ماند. با بازگشت زیدان در مارس 2019 نیز اوضاع تغییری پیدا نکرد و بیل در فهرست خروجی این مربی قرار گرفت. زیدان در یک نشست خبری در آمریکا در مورد بیل گفت که اگر او همین فردا برود بهتر است. اظهارنظری که با واکنش بسیار تند مدیر برنامه های بیل روبرو شد.

تابستان امسال کار انتقال بیل به جیانگ سو چین نهایی شده بود اما در مراحل پایانی، باشگاه رئال با این انتقال مخالفت کرد چرا که گمان می کرد از یک باشگاه چینی دیگر، پیشنهاد بهتری برای بیل رسیده اما این خبر کذب بود و بیل هم با ناراحتی عنوان کرد که به فوتبال چین نخواهد رفت و حتی با وجود مخالفت زیدان قصد دارد به قراردادش پایبند بماند. قراردادی که تا 2022 اعتبار دارد ولی رابطه بسیار سرد با زیدان باعث شده تا بیل به این نتیجه برسد که دیگر زمان جدایی فرا رسیده است.

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.