حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1642177/48 زمان: 18:07   1398/07/16 بازدید: 8,446

مطمئن باشید طلسم را می‌شکنیم

روستایی: با استیلی بهترین نتیجه را می‌گیریم

مهاجم تیم ملی امید گفت: در این اردو وضعیت خیلی بهتر شده و روی چمن خوبی تمرین می‌کنیم. صددرصد ثبات در تیم می‌تواند کمک کند اما این شرایط پیش آمده است.

به گزارش "ورزش سه" امیر روستایی در حاشیه تمرین تیم فوتبال امید ایران, در پاسخ به این سؤال که آیا پیش از این در کار فرهاد مجیدی دخالت صورت می‌گرفته، گفت: این بحث‌ها همیشه وجود دارد و فکر می‌کنم تغییرات زیاد خیلی خوب نیست. دخالتی نبوده اما من در جایگاهی نیستم که جواب این سؤال را بدهم و صحبت‌ها شده است. الان شرایط خوبی داریم و در چمن خوبی تمرین می‌کنیم و امیدوارم با حمایتی که می‌شود, بهترین نتیجه را بگیریم.


وی درباره اینکه تغییر کادر فنی چه تاثیری روی روند تیم امید دارد, گفت: در این اردو وضعیت خیلی بهتر شده و روی چمن خوبی تمرین می‌کنیم. صددرصد ثبات در تیم می‌تواند کمک کند اما این شرایط پیش آمده است. تغییرات خوب نیست و ما بازیکنان هم نمی‌توانیم کاری انجام دهیم. همه از جمله فدراسیون, مردم و رسانه‌ها باید پشت تیم باشند تا طلسم را بشکنیم و به المپیک راه پیدا کنیم.


بازیکن تیم امید درخصوص نگرانی‌هایی که بابت تیم امید وجود دارد, گفت: این نگرانی برای کادر و بازیکنان هم وجود دارد. کرانچار و فرهاد مجیدی خیلی زحمت کشیدند و از آنها تشکر می‌کنیم. الان حمید خان آمده و همه باید تلاش کنیم و به مردم قول می‌دهیم که همه تلاش‌مان را می‌کنیم تا طلسم المپیک شکسته شود.
روستایی درخصوص حریفان ایران در انتخابی المپیک, گفت: در حالی که تیم زیر 21 سال بودیم با تیم زیر 23 سال کره جنوبی بازی کردیم و بازی خوبی هم انجام دادیم. با تیم چین در کشور خودشان بازی کردیم. کارمان سخت است اما نشدنی نیست. امیدوارم از گروه بالا برویم و دل مردم را شاد کنیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.