حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1642622/43 زمان: 19:58   1398/07/18 بازدید: 5,462

فیفا درباره حضور زنان شوخی ندارد

انصاری فرد:بازی با بحرین شرایطش فرق می کند

کریم انصاری فرد با زدن 4 گل در برابر کامبوج بهترین گلزن تیم ملی بود و توانست تعداد گل های ملی اش را به عدد 26 برساند.

به گزارش" ورزش سه" انصاری فرد بعد از پیروزی برابر کامبوج گفت:« مهمترین اتفاقی که امروز افتاد ورود بانوان بود . فکر می کنم با اولین ورود بانوان و نتیجه ای که  رقم خورد یک  روز تاریخی در فوتبال ایران ثبت شد.» او افزود:« امیدوارم این روند ادامه دار باشد و در بازی های بعدی هم شاهد ورود خانم ها به ورزشگاه باشیم و تیم ملی هم نتیجه بگیرد.»


او با اشاره به اینکه روند حضور خانم ها باید ادامه دار باشد گفت:« یک بار دیگر در یک بازی ملی یادم هست که چندصدنفر خانم به ورزشگاه آمده بودند.این اتفاقی است که باید در فوتبال ایران بیفتد. فیفا شوخی ندارد و اگر این روند ادامه نداشته باشد فوتبال ایران را تعلیق می کند.»


انصاری فرد که بیست و ششمین گلش را با پیراهن تیم ملی به ثمر رساند آن هم در حالی که تنها یکی از این گل ها از روی نقطه پنالتی بوده است درباره شرایط خودش در لیگ قطر گفت:« شرایطم خداراشکر خوب است. در لیگ قطر وضعیت خوبی دارم. تیم السیلیه فصل گذشته سهمیه آسیا گرفته است و باید ببینم در ادامه چه اتفاقی می افتد.»


او درباره زدن 4 گل در این بازی گفت:« خوشحالم که توانستیم  دستورات تاکتیکی ویلموتس را در زمین اجرا کنیم. درباره گلزنی هم باید بگویم که بازیکنان خوبی در زمین بودند و هرکس دوست داشت اگر موقعیت باشد گل بزند.»


مهاجم تیم ملی درباره بازی بعدی تیم ملی برابر بحرین گفت:« بازی سختی در زمین حریف داریم. ما با بحرین همیشه به غیر از درون زمین در خارج از زمین هم چالش هایی داشته ایم. بازی با این تیم شرایط خاص خودش را دارد و امیدوارم بتوانیم بهترین نتیجه را بگیریم.»


او باردیگر درباره اینکه توانسته روند گلزنی خوبی در تیم ملی پیدا کند گفت:« من چون فوروارد نوک بازی می کنم وظیفه ام این است که موقعیت هایم را تبدیل به گل کنم. بقیه بازیکنان هم خوب هستند و می خواهند گل بزنند. خداراشکر زحمات بقیه بچه ها را تبدیل به گل کردیم.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.