حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1642646/7 زمان: 21:18   1398/07/18 بازدید: 22,094

در شاهین خوب کار نکردم و می روم

ویسی: چند نفر با حالت غیرعادی به زمین ریختند

سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر اعلام کرد که از باشگاه جدا خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، عبدالله ویسی سرمربی شاهین بوشهر در گفت و گو با رادیو ایران درباره وضعیتش در تیم شاهین گفت: کار من و شاهین به انتها رسیده، با توافقی با هم انجام می دهیم از هم جدا می شویم. متاسفانه نتوانستیم کارمان را به خوبی انجام بدهیم و نمی شود ادامه داد و فکر می کنم امشب از هم جدا خواهیم شد. من اکنون بوشهر هستم، سر تمرین رفتم، زمین خط کشی نشده بود و نور کافی نبود متاسفانه و من در تمرین نماندم.


ویسی در ادامه نیز گفت: امشب یک جلسه خواهیم داشت و توافق کنیم از هم جدا بشویم. از مردم خوب بوشهر و هواداران واقعی ایشان معذرت خواهی می کنم که نتوانستم ادامه بدهم و خوشحالشان کنم.


او در مورد مصاحبه سرپرست تیم درباره دو برابر شدن مخالفت ها با او پس از نتایج اخیر گفت: نه این چنین نیست، تعداد انگشت شماری بودند که از یک خانواده بودند و پریروز باحال معلوم با عربده کشی به تمرین آمدند، پلیس آمد و گفت که حالشان خوب نیست و همه آنها را می شناسند، آنها برای من خط و نشان کشیدند که 4-5 نفر بودند و پلیس جمعشان کرد.


ویسی در ادامه گفت: آنها در بازی نیز زیر عکس وکنار کاپیتان نشسته بودند و کاپیتان نتوانست به آنها بگوید که فحاشی نکنند.97-98 درصد ورزشگاه ما را تشویق کردند و ممنونشان هستم، امیدوارم که در آینده شاهین بوشهر موفق و خوشحال باشد.


وی در انتها گفت: من هیچ صحبتی با تیمی نکرده ام ، مربی حرفه ای هستم، در خانه می نشینم تا پیشنهاد بیاید، جا دارد از پیشکسوتان تیم شاهین و شهردار محترم بکنم که از ما حمایت کردند و برایشان آرزوی موفقیت دارم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.