کد خبر: 1642788/46 زمان: 16:55   1398/07/19 بازدید: 5,271

گل ریحان 1 – مس کرمان 1

لیگ یک/ تیم محمد نصرتی از صدر جا ماند

دیدار تیم های گل ریحان البرز و مس کرمان از لیگ دسته یک با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

به گزارش "ورزش سه"، عصر امروز رقابت های لیگ دسته یک وارد هفته هشتم شد. به جز یک دیدار، تمام بازی های این هفته امروز برگزار شده یا در حال انجام است. در یکی از بازی هایی که ساعت 15:15 آغاز شد و از حساسیت بالایی هم برخوردار بود، تیم گل ریحان در استان البرز میزبان مس کرمان بود.


شاگردان محمد نصرتی قبل از این بازی 15 امتیازی بودند و یکی از صدرنشینان مشترک لیگ یک به شمار می رفتند. در سمت مقابل مس کرمان در میانه های جدول قرار داشت. در نهایت این بازی به گونه ای رقم خورد که کرمانی ها توانستند ترمز تیم محمد نصرتی را بکشند و این تیم را از کورس بالانشینان کمی عقب انداختند.


در بازی امروز گل ریحان خیلی زود توسط کیانوش میرزایی به گل رسید و از مهمان خود پیش افتاد. اما حسین شنانی در نیمه دوم کار را به تساوی کشاند و بازی سرانجام با تساوی یک یک خاتمه یافت.


گل ریحان با این تساوی 16 امتیازی شد و در رتبه پنجم ایستاد. این تیم اگر بازی را می برد، به جمع سه تیم بالای جدول اضافه می شد. در سمت مقابل مس کرمان هم با 10 امتیاز در رده دهم جدول قرار گرفت.


گل ریحان در هفته آینده بازی بسیار مهمی با خوشه طلایی رده دومی خواهد داشت و مسی ها هم باید به مصاف تیم سوم جدول یعنی فجر سپاسی بروند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.