حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1643137/29 زمان: 15:25   1398/07/21 بازدید: 43,154

ادعای موندودپورتیوو:

دو خروجی زمستانی بارسلونا مشخص شدند؟

ایوان راکیتیچ و کارلس آلنیا محتمل ترین جدا شده های بارسا در انتقالات زمستانی هستند.

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از موندودپورتیوو، هنوز بیش از دو ماه به باز شدن پنجره انتقالات زمستانی باقیمانده اما در بارسلونا به دنبال این هستند تا از حالا یک پاکسازی اساسی در خط میانی صورت بگیرد. در حال حاضر هفت هافبک در بارسا حضور دارند و این تعدد بازیکن باعث ایجاد حواشی مختلفی شده است. هرچند هنوز تصمیم قطعی از سوی باشگاه در مورد جدا شده های احتمالی گرفته نشده اما می توان حدس زد که ایوان راکیتیچ و کارلس آلنیا هافبک هایی هستند که شانس جدایی شان بسیار بیشتر خواهد بود.

هرچند هر دو توانایی تغییر شرایط فعلی خود را خواهند داشت ولی نیم نگاهی نیز به خروج از بارسلونا دارند تا به تیمی بروند که دقایق بیشتری در آن بازی کنند و به نوعی حضورشان در ترکیب اصلی، تضمین شده باشد.

 

 

 

 

در این میان ایوان راکیتیچ داستان عجیبی دارد. او از بازیکن همیشه ثابت در ایده های ارنستو والورده تبدیل به بازیکنی نیمکت نشین شده است. راکیتیچ در بازی با گرانادا فیکس بود و در 5 بازی نیز دقایق پایانی وارد زمین شده است. ستاره کروات تابستان تا آستانه پیوستن به یوونتوس هم پیش رفت ولی تقاضای مالی بالای بارسلونا مانع شد. گفته می شود اینتر و یوونتوس جدی ترین تیم های خوهان راکیتیچ در زمستان هستند اما اطرافیان او خارج شدن از اسپانیا را رد می کنند.

 

آلنیا هم در اولین بازی فصل بارسا برابر بیلبائو در ترکیب ثابت بود و سپس در 7 بازی حتی بین 18 بازیکن دعوت شده هم قرار نگرفت و دو بازی هم نیمکت نشین بوده است. رئال بتیس در انتقالات تابستانی سخت به دنبال جذب آلنیا بود ولی ارنستو والورده(سرمربی) ماندن او را الزامی دانست در حالی که او اکنون به شکل عجیبی هیچ جایی در ایده هایش ندارد.

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.