حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1643318/1 زمان: 13:40   1398/07/22 بازدید: 4,019

احتمال بالای تمدید قرارداد مانچینی با ایتالیا

رسانه های ایتالیایی مدعی شدند که قرارداد روبرتو مانچینی، سرمربی تیم ملی ایتالیا، به طور خودکار و تا جام جهانی 2022 قطر تمدید شده است.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی ایتالیا طی چندین ساله گذشته نتوانسته از تاریخ درخشان خود دفاع کند. آن ها حتی طی سال های گذشته در اتفاقی عجیب در راه صعود به جام جهانی 2018 نیز ناکام ماندند.

 


همین اتفاقات باعث شد تا مسئولان فدراسیون فوتبال ایتالیا سال گذشته یک سرمربی صاحب نام و با سابقه به نام روبرتو مانچینی را به عنوان سرمربی خود انتخاب کنند. مانچینی اما طی این مدت حضورش روی نیمکت ایتالیا نتایج بسیار فوق العاده ای کسب کرده است. آن ها اخیرا موفق شدند با شکست یونان و با آمار فوق العاده هفت پیروزی پیاپی به رقابت های یورو 2020 صعود کنند.


این نتایج فوق العاده ایتالیا باعث شده که حالا مسئولان فدراسیون فوتبال ایتالیا به فکر تمدید قرارداد خود با روبرتو مانچینی بیفتند.


مانچینی با توجه به بندی که در قراردادش وجود دارد، حالا می تواند تا پایان جام جهانی 2022 قطر روی نیمکت این تیم بنشیند. هرچند که او می تواند و این اختیار را دارد که از این جایگاه نیز کناره گیری کند. با این حال و به گفته رسانه ها او این اطمینان را به مسئولان فوتبال ایتالیا داده است که به قرارداد خود متعهد خواهد بود و تا پایان جام جهانی 2022 قطر روی نیمکت ایتالیا می نشیند.


با توجه به عملکرد فوق العاده مانچینی، قطعا طی ماه های آینده مسئولان فدراسیون فوتبال ایتالیا پیشنهاد تمدید قرارداد بلندمدت خود را به این مربی ارائه خواهند داد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.