حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1643631/42 زمان: 22:21   1398/07/23 بازدید: 25,339

نصیحت های جالب سرمربی PSG به نیمار

توماس توخل، سرمربی آلمانی پاری سن ژرمن در مورد حواشی ابتدای فصل نیمار صحبت کرد.


به گزارش "ورزش سه"، در طول تابستان نیمار تلاش زیادی کرد تا از پی اس جی جدا شده و راهی تیم هایی چون بارسلونا و یا رئال مادرید شود. اما در نهایت این اتفاق رخ نداد و در زمان بازگشت نیمار با شدت مورد توهین هواداران پاری سن ژرمن قرار گرفت. حالا توماس توخل مدعی شد ستاره برزیلی قلب بزرگی دارد و باید با این شرایط خودش را تطبیق بدهد.

 

 

توماس توخل گفت: "شاید گاهی اوقات وقتی نیمار را از دور ببینید، تصور اینکه فکر کنید او انسان خوبی است کار دشواری باشد، اما نیمار قلب بزرگی دارد. درگیری های ابتدای فصل نیمار با هواداران؟ هواداران عقاید خود را ابراز کرده اند و من می توانم آنها را درک کنم. این حق آنهاست که حرف های خودشان را ابراز کنند. آنها به باشگاه خود افتخار می کنند و برایشان خوشایند نیست که بشنوند یک بازیکن چندین هفته متوالی صحبت از علاقه خود به جدایی از پاری سن ژرمن می کند.

 

به نیمار گفتم گاهی اوقات زندگی چنین است و شما باید با حقیقت روبرو شده و با عواقب آن کنار بیایید. من به نیمار گفتم بدان که سخت ترین قسمت تمام شده است ، اما از این پس شما باید با من کنار بیایی و من به تو فشار می آورم که سخت ترین بخش کار، این است."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.