حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1643823/41 زمان: 19:49   1398/07/24 بازدید: 16,683

زندگی ورزشی ام را مدیون ذوب آهن هستم؛

حسینی: انتظار زدن چهار گل را نداشتیم

مجتبی حسینی می گوید کار کردن در لیگ یک کار دشواری است، چرا که هر ساله شاهد تغییرات زیادی در تیم ها هستیم.

به گزارش "ورزش سه"، مجتبی حسینی سرمربی تیم مس کرمان پس از برد ارزشمند ۴ بر 2 تیمش در مقابل ذوب آهن در کنفرانس خبری با بیان اینکه بازی حذفی بود و باید یک تیم از گردونه حذف می شد، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

 

بازیکنانم با انگیزه مضاعف تلاش کردند
 می دانستیم ذوب آهن پرس اولیه خوبی دارد، بازیکنانم با انگیزه مضاعف تلاش کردند و خود را نشان دادند و این برد را به هواداران تقدیم می کنم.


تیم های لیگ یکی، تغییرات نود درصدی دارند
تغییرات مربی در لیگ یک و لیگ برتر زیاد است. تیم های لیگ یکی تغییرات نود درصدی دارند. نبود ثبات در لیگ یک خیلی برنامه ریزی را سخت می کند. شرایط خوبی در لیگ یک نداریم و نیاز به تلاش بیشتر داریم.


تیم های دسته دوم پای ثابت صعود در دسته اول هستند
در سال‌های اخیر تیم‌هایی که  از لیگ دسته دوم به لیگ یک می‌آیند، یک پای ثابت صعودکنندگان به لیگ برتر هستند. دلیل این موضوع این است که چنین تیم‌هایی، ثبات خود را حفظ می‌کنند. تیم‌هایی چون شاهین شهرداری بوشهر، پارس جنوبی و سپیدرود. نبود ثبات در لیگ دسته اول خیلی به کار یک مربی ضربه می‌زند و شما مجبورید 90 درصد تیم را از اول ببندید.

 

باید این پیروزی را فراموش کنیم
به مسابقات جام حذفی به دید بازی‌های انگیزشی نگاه می‌کنیم. باید این پیروزی را سریع فراموش کنیم چون شرایط خوبی در لیگ دسته اول نداریم و باید نتایج خوبی کسب کنیم تا شرایط خود را در جدول بهبود ببخشیم.

 

تمام زندگی ورزشی ام را مدیون ذوب آهن هستم
من در ذوب‌آهن به عنوان بازیکن، مربی و سرمربی فعالیت کردم و امروز از لحاظ احساسی، روز سختی برای من بود. تمام زندگی ورزشی خود را مدیون باشگاه ذوب‌آهن هستم، اما حرفه‌ای هستم و با توجه به اینکه امروز در اختیار باشگاه مس بودم، باید پیروز می‌شدیم. شرایط خوبی در لیگ دسته اول نداریم و به دنبال این بودیم که بازیکنان از لحاظ روحی بالا بیایند. تعطیلی لیگ برتر برای ذوب‌آهن مشکل ایجاد کرده است، اما ما در شرایط مسابقه بودیم و برنامه‌ریزی خوبی داشتیم. خدا را شکر بازیکنان مزد زحمات خود را گرفتند و پیروز شدیم.


انتظار زدن چهار گل را نداشتم
 حسینی در پاسخ به این پرسش که آیا انتظار داشت تیمش با نتیجه 4 بر 2 ذوب‌آهن را شکست دهد، گفت: فکر نمی‌کردم 4 گل به ذوب‌آهن بزنیم. همانطور که انتظار نداشتیم در یک بازی، 4 گل دریافت کنیم که این اتفاق رخ داد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.