حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1644143/51 زمان: 21:16   1398/07/26 بازدید: 47,065

پرده برداری از پرونده دعوت نشدن خامس؛

رئیس فدراسیون کلمبیا اظهارات کی روش را رد کرد !

رامون جسرون، رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا شایعات اخیر در مورد خامس و کارلوس کی روش را تکذیب کرد.

به گزارش "ورزش سه"، غیبت خامس در آخرین اردوی تیم ملی کلمبیا باعث شد شایعاتی در مورد احتمال اختلاف او با کارلوس کی روش، سرمربی پرتغالی این کشور شکل گیرد. البته کی روش شایعات مبنی بر عدم تمایل خود خامس به شرکت در اردوی تیم ملی کلمبیا را رد کرده و حالا رامون جسرون مدعی شد این تصمیم با هماهنگی بین طرفین انجام شده و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.  این در حالی است که کی روش هفته گذشته در سوال خبرنگاران کلمبیایی درباره توافق او با خامس برای دعوت نشدن در این دو بازی و استراحت به این بازیکن گفته بود: او به هیچ عنوان از من چنین درخواستی نکرده است. این خبر دروغ است. من با میل و تشخیص خودم خامس را دعوت نکردم. تیم ملی فوتبال کلمبیا در دو دیدار اخیر دوستانه خود مقابل تیم های شیلی و الجزایر درحالی به میدان رفت که خامس رودریگز در آخرین لیست دعوت شدگان در تیم ملی حضور نداشت.

 

 

رامون جسرون گفت: "کی ‌روش به طور دائم با خامس صحبت می کند. پیش از اردو آنها یک جلسه سه الی چهار ساعته داشتند و توافق کردند که مهم این است که خامس در اردوی در مادرید کار خود را دنبال کند. هیچ مشکلی در اردو وجود ندارد و من به شما تاکید می کنم که رابطه کادر مربیگری با همه بازیکنان بسیار خوب است و هیچ گونه نگرانی در این رابطه وجود ندارد.

 

بعد از عدم دعوت از خامس، گمانه زنی هایی ایجاد شد که در دنیای رسانه های فوتبال عادی است. ما همیشه باید سعی کنیم شایعه را از واقعیت جدا کرده و در این رابطه اشتباه نکنیم. شایعاتی مبنی بر عدم تمایلی خامس به حضور در اردوی کلمبیا شنیدم که حقیقت ندارد، من دیگر پاسخی ندارم یا نمی خواهم در مورد رویارویی ها صحبت کنم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.