حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1644893/34 زمان: 11:22   1398/07/30 بازدید: 4,580

شاهین شهرداری بوشهر هم چنان در بلاتکلیفی

در حالی که سرپرست باشگاه شاهین شهرداری بوشهر گفته بود سرمربی جدید این تیم حداکثر تا دوشنبه شب و بعد از بازی با نفت مسجد سلیمان معرفی می شود این اتفاق صورت نگرفته است!

به گزارش "ورزش سه"، در فوتبال حرفه ای طبیعتا تیمی که به دنبال اخراج سرمربی خود می رود حتما مهره جایگزین را هم تعیین کرده است اما در حالی که دو سه هفته از خداحافظی عبدالله ویسی از شاهین شهرداری بوشهر می گذرد هنوز سرمربی جدید این تیم تعیین نشده است و این ها نشان می دهد در این تیم اعضای تصمیم گیرنده زیاد هستند و این نه تنها کمکی به تیم نکرده است بلکه چالش هایی هم برای تیم به همراه داشته است. عبدالله ویسی به تازگی و در مصاحبه ای که با مهر داشت به این نکته اشاره کرد و حتی تاکید داشت اتفاقات 5 دقیقه پایانی بازی با نساجی توطئه علیه او بوده است!

 

شاهین شهرداری بوشهر در 7 بازی حتی یک برد هم نداشته و تنها یک امتیاز کسب کرده. حتی اگر قرار به انتخاب مهرداد کریمیان به عنوان سرمربی تیم باشد این موضوع باید اعلام شود تا بازیکنان نسبت به وی اعتماد کنند و دستورات تاکتیکی او را با جدیت در زمین پیاده کنند. ادامه این روند هم به ضرر مهرداد کریمیان است و هم به ضرر شاهین شهرداری بوشهر.

 

خبر دیگر در مورد شاهین اینکه واگذاری این تیم به شرکت نفت طلاییه منتفی شده است. مدیران شاهین برای واگذاری این تیم درخواست وثیقه 15 میلیارد تومانی داشته اند که این درخواست محقق نشده است و شاهین شهرداری بوشهر در ماه های آینده هم زیر نظر شهرداری بوشهر اداره خواهد شد. جالب اینکه حمایت شهرداری بوشهر از شاهین موجب دخالت برخی از اعضای شورای شهر در تیم شده است. نکته ای که بارها عبدالله ویسی به آن اشاره کرد و گویی شهرداری هم تحت تاثیر این توصیه ها است چرا که اگر نسبت به این توصیه ها بی تفاوت باشد اعضای شورای شهر بحث استیضاح را مطرح خواهند کرد.

 

شاهین شهرداری بوشهر دیروز در هفته هفتم بازی ها یک گل از نفت مسجد سلیمان خورد و بازی را واگذار کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.