حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1645140/34 زمان: 11:54   1398/08/01 بازدید: 6,685

سنگنورد ۸ ساله از بیمارستان مرخص شد

رضا زارعی می گوید که آرمان غیاثی کودک سنگنورد ۸ ساله که حدود یک ماه گذشته دچار حادثه شده و از ارتفاع سقوط کرده بود از بیمارستان مرخص شد و به منزل رفت.

به گزارش "ورزش سه"، و به نقل از ایسنا رئیس فدراسیون کوه نوردی و صعودهای ورزشی در در باره وضعیت آرمان غیاثی، کودک سنگنورد اصفهانی گفت: با صحبت هایی که با پدر آرمان داشتم متوجه شدم که شرایط  او تحت درمان بهبود بخشیده شده است و شرایط جسمانی نسبتا خوبی دارد. او دیشب از بیمارستان مرخص شد تا ادامه روند بهبود این کودک در منزل انجام شود. متاسفانه بعد از حادثه، این کودک دچار نارسایی هایی شده است اما به مرور زمان و با فیزیوتراپی شرایط او بهتر خواهد شد و پزشکان این کودک برای بهبود سلامتی او ابراز امیدواری کردند.

 

او در پاسخ به اینکه آیا آرمان می تواند صحبت کند؟ پاسخ داد: او می تواند کلمات بسیار کوتاهی را بریده بریده بگوید. هم چنین آرمان در تعادل و راه رفتن دچار مشکل است و باگذر زمان این قضیه هم بهبود پیدا خواهد کرد و پزشکان برای برگشتن سلامتی این کودک بسیار امیدوارند.

 

روز جمعه ۲۹ شهریورماه و در جریان مسابقه‌ای بدون مجوز در سالن ایثار فولادشهر، آرمان غیاثی کودک سنگ‌نورد ۸ ساله از ارتفاع زیاد سقوط کرد و دچار آسیب جدی شده و به کما رفته بود. هم چنین او  در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان الزهرا (س) اصفهان بستری بوده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.